Tesco

Ár:   285 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

A hintőpor homogén, finomszemcsés, talkum alapú készítmény. Jól tapad a bőr felületére, kiváló nedvszívó tulajdonságú, egyenletesen eloszlatható. Természetes körömvirág kivonatot tartalmaz.

moldvaieva

2013. július 21.

Ár-érték arányban nagyon jó.Igazából nem nagyon tudok extra dolgot mondani róla ,hiszen mindenki tudja milyen egy hintőpor. Jó minden szempontból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Nixy

2013. július 7.

viszketek!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.

viszketek!!!!

Lina14

2013. április 9.

a feladatát ellátja, de senki ne várjon el tőle sokat, mint erős fixálást, de mondjuk otthoni gyantázáshoz nekem ideális :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Jelizz

2012. október 31.

Egy átlag hintőpor! De tetszik hogy körömvirág kivonatot tartalmaz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Egy átlag hintőpor! De tetszik hogy körömvirág kivonatot tartalmaz

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract