Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: suligyrl, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Tesco

powderwoman

sdm

2014. szeptember 9.

Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Teszi a dolgát.

suligyrl

2013. szeptember 6.

Hasonló tulajdonságokkal bír, mint a Johnson's baba olaja, csak épp jobban megéri árban. Elsőre vettem, kipróbáltam sminklemosáshoz, és ugyanazt az eredményt adja. Ráadásul a kupakját is könnyebb kinyitni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance