Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: love_cinderella, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Tesco saját márkás hajvasalója.

• Forgó vezeték
  • 210 fokig melegszik fel, nem állítható a hőfok.

nashko77

2016. május 7.

Jajj, ez van nekem... 8 éve vettem, nem is használtam nagyon sokat, mert a végeket leszámítva elég egyenes a hajam, de szegénykém még így is katasztrófa. Szerintem akinek ez 3 pont felett van, annak sosem vasalták még a haját egy Remingtonnal - ott volt, h 3 napig egyenes maradt a hajam utána. Ez után? 2 órát ha kibírt a hajam egyenesen. Göndörítésre én nem tudtam használni. Hőfokok nincsenek, csak az on/off gomb, hát igen, olyan 2000 ft volt 8 éve. Minden bajom ellenére ritka használatra elmegy... 2 csillag. De ha valaki mindennapos használatra szeretne hajvasalót venni, semmiképp sem ajánlom ezt, mert ez hosszú távra szörnyen gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

bugosgizi

2015. október 8.

Mióta megkaptam ezt a hajvasalót egyszerűen gyűlölöm... Nem vasal rendesen. Kevés és rövid hajjal sem tud mit kezdeni nem hogy egy hosszúval és dússal. A göndörítés még épp csak megy neki de ettől szerintem ebben is csak feljebb van.
Nem tudok róla hosszan írni mert erre egyszerűen csak annyit tudok mondani hogy POCSÉK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

martinkitty

2014. december 26.

Meglepően jól vasal, utazáshoz, haj igazításhoz, fu-fruhoz ideális. Nekem is rős a hajam, a babyliss keskeny 200 fokos hajvasalója nem is tudja kiegyenesíteni, de ez igen. Olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

love_cinderella

2014. július 10.

Ezervalahányszáz forintért vettem még anno, gondoltam ennyiért megéri még ha teljesen alap hajvasaló is. Nem mindennapi hajvasalásra kellett, arra van egy Belissima. Ez jól jött amolyan táskábadobálós hajvasalónak ha elutazom pár napra és 1-2 tincsen kell esetleg igazítani. Túl sokáig nem maradt egyenes tőle a hajam, mondjuk az enyém más hajvasalótól se nagyon :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.