Tesco

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. március 8.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

A hajat puhává, ragyogóvá és lággyá teszi. Az aloe vera-lével gazdagított hajkondicionáló puhítja és hidratálja a száraz hajat.

savolynoncsi

2017. március 17.

Tegnap gyorsan kellett vennem egy balzsamot, ezt kaptam le a polcról mert megtetszett az illata. Hát bár ne tettem volna.. Ma amikor kinyomtam a tubusból az illata átcsapott valami förtelmes alkohol szagba... Borzalmasan szárít semmi ápoló hatását nem tapasztalom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.