Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

Három rétegű kozmetikai párna aloe verával, amely nem válik szét, nem válnak le szálak belőle és nem dörzsölődik szét. A külső rétegek első osztályú pamutból készültek, amelyek puha érintésűvé teszik a terméket, nagyon jó nedvszívó képességgel. A különleges méhsejtminta növeli a tisztító hatást.

Összetevők: 70%-ban pamut, valamint 30%-ban poliészter és cellulózszálak egyedülálló keveréke.

egyno

2020. június 7.

Őt szoktam használni, nem drága sok van benne, nem foszlik szét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Őt szoktam használni, nem drága sok van benne, nem foszlik szét.

Bettiiyy

2020. január 30.

Elfogyott otthon a vattapamacsom, éjszaka volt, úgyhogy az egyetlen helyre mentem, ami még nyitva volt. Ezt vettem.
Semmi jóra nem számítottam, de meglepően jó, az árához képest, és hogy Tescos.
Jól felszívja a micellás vizet, nem szöszöl, nem esik ketté, nem túl vastag, nem túl vékony.
Ha megint ilyen helyzetbe kerülök, most legalább már tudom, hova tudok szaladni, és mit kell leemelnem a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Semmi jóra nem számítottam, de meglepően jó, az árához képest, és hogy Tescos.

akamillas

2019. szeptember 13.

Wow, meglepődtem a minőségén: kellően vastag, nem foszlik, rendesen le lehet vele szedni a szemsminket/körömlakkot, nem szív feleslegesen sok terméket magába. Eddigi legjobb, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. május 23.

Nagyon jó minőségű vattakorong. Érzékeny a bőröm, ezért válogatós vagyok, de azt kell mondjam, teljesen megfelelő számomra ez a termék, az ára pedig versenyképes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 23.