Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. december 11.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogköz tisztító kefe a lepedék és az ételdarabkák eltávolításához.

anetta.filip

2019. december 6.

Amióta a fogorvos piszkált ezzel az íny dologgal, azóta mindenhol figyelem ezeket a stickeket, és a lehető legtöbbfélét ki is próbálom. Ráadásul amióta elkezdtem ezeket rendszeresen hasznàlni, a fogak között bennragadt legapróbb kis kajamaradvány is tud irritálni, egyszerűen megérzem és zavar.
A termék maga egy kompakt kefe, 1 darab kupak is van hozzá mellèkelve, amit fel lehet tenni a szállítandó kefére, ezáltal kis neszesszerben magunkkal vihető. Jól kézreàll, erős a drót része. Nagyon kell vigyázni, hogy ezt az erős kefét tényleg ne tegyük be túl szűk résbe, mert megsérthetjük a fogzomàncot. Sajnos nekem kicsit nagy a fogaim közé. Ára nagyon baráti, 66,5 Ft/db. Szerintem ez egy nagyon frankó termèk, ahhoz képest, hogy Tesco-s. Ám továbbra is keresem a nagy Ő-t ezen a területen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.