Tesco

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biku, Módosítva: 2020. március 11.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

• Az egymáshoz közel lévő 5 penge kényelmes és biztonságos.
  • A gyémántbevonatú pengék élesek és tartósak.
  • Az E-vitamin tartalmazó kenőcsík elősegíti a penge siklását a bőrön.
  • Az L alakú pengék jól átöblíthetők.
  • A borotvafej hátoldalán formára vágó rész található.
  • Könnyű kioldást lehetővé tevő nyomógomb.
  • Amorf gyémántbevonatú pengék.

biku

2020. március 8.

saját tapasztalat : lassan már egy hónapja használóm a nyéllel megvásárolt 1 db pengével és még mindig éles a pengék nem húzza a szőröm nem szagat ... jól rá illeszkedik a arcomra így nagyon jól vág simává a arcomat . .a fejtól féltem hogy 5 penge helyezkedik el benne de kellemesen csalódtam benne nagyol kiöblíthető még akkor is ha a levágott szőr beletapad a pengék közé csak a csak alá teszem s kimosom belőle .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol