Tesco

Ár:   349 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wee, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

Háromrétegű kozmetikai párna, amely nem válik szét, nem válnak le szálak belőle, és nem dörzsölődik szét. A külső rétegek első osztályú pamutból készültek, amelyek puha érintésűvé teszik a terméket, nagyon jó nedvszívó képességgel. A különleges méhsejtminta növeli a tisztító hatást.

anreni9

2020. augusztus 26.

Őszinte leszek, azért ezt használom, mert rendszerint a Tesco-ban pillantom meg és mindig ott jut eszembe, hogy hamarosan elfogy a régi adag. Nekem az égvilágon semmi bajom nincs vele, nem foszlik, nem irritáló, a sminket szépén beszívja, nem csak kenegeti az arcon. Ennyi pénzért tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Wee

2020. május 24.

Szörnyű dörzsipapíros érzésű.
Valamiért nagyon durva a széle, bár tök jól tisztítja az arcomat. Mégis kicsit zavar a dörzsölő érzés a szemem alatt.
Érzékeny, száraz bőrre nem nagyon jött be.
DM-s, Rossmann-os jobban bevált, ezt sajnos valameyik késő esti szükség hozta.
Elhasználtam de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Szörnyű dörzsipapíros érzésű.
Érzékeny, száraz bőrre nem nagyon jött be.
DM-s, Rossmann-os jobban bevált, ezt sajnos valameyik késő esti szükség hozta.
Elhasználtam de nem venném újra.

Boriskajuliska

2020. január 20.

Balatoni SOS beszerzésből maradt de több mint fél év alatt is csak utolsó utáni pillanatban nyúlok érte. Vékony, durva, az szélei karcolnak. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 20.

mlexa

2020. január 19.

Nekem eléggé foszlott. A Rossmann saját márkása sokkal jobban bevált. A funkcióját azért ellátta, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Kkovacs08

2020. január 4.

Nem dörzsöli a bőröm. Nem különb egy drágább vattakorongnál. (pl. nivea)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Nem dörzsöli a bőröm. Nem különb egy drágább vattakorongnál. (pl. nivea)

csyngo

2019. november 8.

Nem értek egyet az előttem szólóval. Szerintem kifejezetten puha. Mióta kipróbáltam csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.