Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

• A csomagolás szerint kb 100 db.
  • 100 % pamut

Banszky

2016. december 17.

Olcsó,nem esik szét és nem szívja be a tonikot/micellás vizet teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Olcsó,nem esik szét és nem szívja be a tonikot/micellás vizet teljesen.

szalamaja

2016. március 10.

Szeretem mert nem málik szét.Olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Szeretem mert nem málik szét.Olcsó.

barva.lilla

2015. június 19.

Ár-érték arányt tekintve közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Ár-érték arányt tekintve közepes.

momóka88

2014. október 3.

Próbáltam,biza, még ezt is és a mostani másik csomagolásút is,mert volt itthon ebből és sztem ugyanolyan, 4pont,mert nálam az iseree-t nem übereli:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

2014. május 15.

Nem a legjobb, körömlakklemosásra és tonikhoz jó, de sminklemosáshoz, szemfestéklemosáshoz nem szerettem, mert mállott, és tényleg sokszor úgy jött ki a zacskóból, hogy a következő felét is hozta magával, nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

_-Mia-_

2014. április 13.

Kétrétegű, de a tesójához jobban ragad a külseje, mint a saját párjához így kicsit nehéz kihalászgatni. Amúgy ettől eltekintve ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Montelino

2014. március 15.

Szerintem nincs vele semmi baj, a célnak megfelel, nem szív magába több folyadékot, mint a társai, ha valaki óvatosan veszi ki darabját, akkor nem is esik szét. Néha egész olcsó, máskor meg már majdnem 400Ft a Tescóban, akkor kell megvenni, amikor olcsóbb. Van még egy Tesco márkás vattakorong, az se rossz és olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 15.

vrozi

2013. december 31.

Nekem jól bevált. Olcsó, nincs vele különösebb probléma, bár én nem is vagyok nagy igényű vatták terén. Feltűnő hibája azért nincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Lunita

2013. augusztus 29.

Nemrég vettem,akciós most és a200Ft-ját szerintem megéri,
csak arcra használom,bár én inkább folyékony állagú sminklemosóval letörlöm a sminket és utána megyek fürdeni,ahol arctej,vagy szappan (mikor mi).
Körömre és erős sminkre (szem,száj) nem tudom,milyen, arcra jó,puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nemrég vettem,akciós most és a200Ft-ját szerintem megéri,
Körömre és erős sminkre (szem,száj) nem tudom,milyen, arcra jó,puha.

Szonya

2013. július 4.

Nekem a kék-narancs, virágnyomatos csomagolású van meg, teljesen elégedett vagyok vele. Vagy ezt, vagy a Spar Budget-et használom, mert valójában csak tonikkal történő arctörlésre vagy körömlakk lemosásra használom őket. Sminket lemosni arclemosóval és vixi kendővel szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.