Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sydney, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

Esztii78

2020. március 20.

Nem rossz. Kicsit könnyen szét jön és sajnos nem bordázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Nem rossz. Kicsit könnyen szét jön és sajnos nem bordázott.

erika81

2014. november 10.

Elfelejtettem venni vattakorongot és nem akartam visszamenni a Dm-be ezért vettem meg. Picit durvább mint amit eddig használtam. Smink lemosáshoz és tonikos áttörléshez nekem jó volt. Igyekszem legközelebbi vásárlásnál észben tartani a beszerzését, de a célnak nekem megfelelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

stenonis

2014. június 2.

Olcsó, közepes minőségű. Jobban szeretem a bordázott korongokat, hatékonyabbnak érzem őket, és gyenge is az anyag, foszlik, szétválik. Amikor éppen nem teszi, egész jól használható, de azért szeretnék visszatérni az ebelinhez :)

Update: a szöszök rendszeresen belementek a szemembe -.- eltartott egy darabig, mire rájöttem, mitől ébredek folyton bedagadt szemekkel, de sikerült. Mikor elfogyott, megszűnt a dolog. Soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

whyteangel

2013. június 16.

Eddig mindig 120 db-osat kaptam, ami nem is árt, mert egy nap 3-4 biztosan elfogy. A Tesco vattakorong csomagok viszont csak 80 darabosak, ami engem zavar, mert amúgy is bűntudatom van, hogy egy henger olyan gyorsan elfogy, hát még így... (mégiscsak válság van. :D)
Ami még meglepett, hogy ezek kicsit kisebbek, mint amit a Lidl-ben lehet kapni, így ebből a smink leszedésére nem elég 2 db, ezért még gyorsabban fogy, ami miatt nap, mint nap lelkiismeret furdalásom van.
Amúgy az enyém sötétkék feliratos, de egyéb eltérést nem találtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Amúgy az enyém sötétkék feliratos, de egyéb eltérést nem találtam. :)

ágica

2013. május 7.

Nekem tökéletes, a feladatát elvégzi.Használtam drágábbat is évekig, hát semmi értelme nem volt. Tonik felvitelére, sminklemosóhoz, pakolás lemosásához tökéletes. Néha kifogok egy-egy darabot ami elszakad, de ezért nem vonok le pontot. Véleményem szerint tök fölösleges drágábbat venni, max az picit puhább lesz, de a bőrön nem változik semmi, szóval ez tipikusan az a kategória, ahol én tudok spórolni.Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

natasha

2013. április 19.

Nekem hagyományos sötét csomagolásban van meg,nemrég vettem.
Ez mintha jobban beválna mint a rózsaszín Tesco-s :D
Nekem ez nem foszlik szanaszéjjel,stabilan tartja magát,körömlakk lemosásnál sem vall kudarcot,szemsmink lemosásnál sem hullik szét. Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Nekem hagyományos sötét csomagolásban van meg,nemrég vettem.
Ez mintha jobban beválna mint a rózsaszín Tesco-s :D

vador

2013. április 12.

Egy nyaralás alatt kellett sürgősen vattakorong és ez volt az egyetlen elérhető opció, így volt "szerencsém" hozzá. Gyakorlatilag csak tonik pacsmagolására tudtam elhasználni, szemsmink leszedésében és körömlakk lemosásban is csúfosan elvérzett, foszlik szöszöl, borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

bandita

2013. április 10.

Én kb egy éve birtoklok egy ilyet. Naponta kb. 5 db. korongot fogyasztok rendszeresen. Ez a termék azóta nem bírt elfogyni :D
Szöszöl, szétesik, mállik, nagyon vacak. A "value" termékek minősége erősen ingadozó szerintem, mindenesetre én széles ívben kerülöm ezt a márkát, value-szempontból.
A vérző orrlyukamba se dugnám bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 10.

A vérző orrlyukamba se dugnám bele.

sydney

2013. április 1.

Nekem bevált, sminklemosáshoz, arctisztításhoz megfelel. Mondjuk előfordult már selejtes darab a zacsiban, kicsit több is mint a picit magasabb árkategóriájú de márkásabb termékekben, de azért nem az jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.