Tesco

Ár:   159 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Linda0222, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szépítő eszközök

Gyengéd és puha vattakorongok a mindennapos arc és dekoltázs ápolásra.

sailorluna

2018. augusztus 10.

sokáig ezt használtam, mert közel van a teszkó. : ) mióta kipróbáltam az aldi hasonló árú, de nagyobb kiszerelésű vattakorongját, csak azt veszem, mert sokkal jobb. ez könnyebben kettéválik, miközben kiszedném a csomagolásból, mivel nincs lezárva a vége, de legalább karistol. az aldishoz képest nem olyan puha és túl vastag, könnyen magába szívja a tonikot. körömlakklemosáshoz viszont bevált, mert nem megy szét, ezért erre a célra inkább ezt választom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

tátombák

2017. március 22.

Körömlakklemosásra, arctisztításra, sminklemosásra használom. Szinte kivétel nélkül kettéválik, ahogy kiveszem a zacsiból. Nem zavar, mert így még gazdaságosabb, és még úgy is tökéletesen ellátja a feladatát.

Ma potom 81 ftért futottam bele, szerintem kivonják a forgalomból. Annyi pénzért én telepakoltam vele a kosaram, egy ideig biztos nem lesz vattakorongra gondom... :$

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Banszky

2016. december 12.

Arctisztításra tökéletes,se nem vékony se nem vastag ami csak elszívná a nedvességet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Candy21

2016. augusztus 2.

Ez a vattakorpng szerintem túl vékony és hajlamos a szét esésre de mellette szól hogy nagyon puha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

lovecreams

2016. augusztus 2.

Picit szétesős, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Picit szétesős, de a célnak megfelel.

bugosgizi

2016. június 1.

Nekem nagyon bejött. Puha és egyáltalán nem jön szét. A mérete is pont ideális. Mivel manapság ráálltam a tesco saját márkás termékeire nagyon nagy örömmel állapítom meg hogy javult ezeknek a cuccoknak a minősége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Nittuska

2016. május 29.

Hát valóban szét esik ezért óvatosan kell vele bánni, viszont tök jó puha :)) Ezért megéri az árát

UPDATE.
Hááát nem tudom mi történt vele, végülis ugyan úgy szét jön mint eddig, viszont nekem már bántja az arcom, mintha keményebb /érdesebb durvább lenne... Már 2 csomaggal tapasztaltam ezt. Szóval valószínűleg keresek másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

UPDATE.

szzh01

2016. március 20.

Évek óta használom legnagyobb megelégedettségemre. Messze a legolcsóbb vattakorong ár-érték arányban (és talán csak árban is) a piacon, 100% pamutból van, nem szakad, kellemesen puha, megfelelően vastag, hibátlan! Számomra direkt fontos, hogy ne legyen egyik oldala sem préselt, nyomott mintás, mert azok kellemetlenül dörzsölnek, különösen szemkörnyéken. Ennek ellenére a lakkot is jól le lehet vele mosni. Teljesen feleslegesnek tartom ennek az összegnek a többszörösét kiadni ilyesmire egy jobban csengő márkanév okán. A csomagolás színe kicsit változott, az átlátszó nejlonon halványlila a minta és a felirat, de a termék változatlanul jó!

TIPP. Kozmetikusomtól tanultam. A sminkvattát érdemes egészen enyhén megnedvesíteni lemosó és tonik használata előtt. Így nem a vatta veszi fel a termék felét, sokkal gazdaságosabb a lemosók használata ezzel a trükkel, próbáljátok ki! Fontos, hogy ne legyen eláztatva a vatta, csak épphogy nedves legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

lilibeck

2016. március 16.

Teljesen elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Teljesen elégedett vagyok vele

NadjaBlue

2016. január 14.

Már nagyon régóta csak ezt használom, meg vagyok vele elégedve. Puha, még a szemem körüli bőrt sem sérti. Körömlakklemosáshoz is bevált. Tényleg könnyen szét tud esni, szóval óvatosan kell kivenni, de még így is teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.