Tesori d'Oriente

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Dezodorok

A Lotus az egyik legősibb virág a világon : a tisztaság és tökéletesség szimbóluma.

Ezt egészíti ki az akácia virágának, a sárga mimózának üde frissesége.

Kommentelo

2020. január 31.

Ugyanúgy ahogy a Tesori Hammam illatát, ezt is imádom! Maximálisan tartós és persze ez az IZZADÁSGÁTLÓ:)
Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Újravevős.

meszarosjuli

2019. november 23.

Nagyon kedvelem ezt az illatot, tusfürdő változatban is megvásároltam. Érdekes, hogy az előttem lévők azt írták hogy tartós illata van. Sajnos én pont az ellenkezőjét tapasztaltam így csak 4 csillagot tudok adni. Irritácitót nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

csocsi36

2018. november 17.

Nekem ez a kedvenc dezodorom, mert nagyon erős, csodálatos illata van és nagyon tartós!
Viszont... Nekem valamiért nagyon ég a hónaljam miután befújtam magam vele.. Ez a jelenség kb 2 percig tart, szóval nem sokáig, de nem kellemes.
Túlélhető... Ha ez nem lenne, akkor csillagos 5öst adnék neki, viszont így csak 4 csillagot érdemel:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

d.krisztina

2018. július 21.

Látom, ide még senki sem véleményezett csak más fajtákhoz. Nekem ez az illat van, és bár izzadós vagyok, nagyon is, de ez, a maga alumentessége ellenére kiváló! Kifújáskor várni kell vele, alaposan benedvesíti a hónaljat, kell egy perc amíg elpárolog, mert elpárolog simán. Ha nagyon sietnék akkor legyezem, pikk-pakk száraz lesz. Utána viszont semmi foltot nem hagy, még izzadás ellen is véd, és az illata kellemes. Viszont erős... nagyon, de nagyon erős. Emellett parfümöt használni képtelenség, csíkhúzós illata van. Ennek tudatában vegyétek. Durva, éjszakára használós alus terméket cseréltem erre, és bizony nem rosszabb, sőt! Alkoholt ellenzők figyelem, alkoholt tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.