Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

bibi24

mariann33

2017. szeptember 8.

Kifújáskor megijedtem:szúnyogriasztó😁!
Jaj,gondoltam,kellett látatlanba vásároni ezredszer is!
Majd eltelt pár perc és megérkezett az,amit egy ideje pont keresek!Ez biztos a sors keze,mert hogy ekkora véletlen nincs is!Az én bőrömön jellegében olyan lesz mint a So iris intense(Montale),és én ennek nagyon örülök!Nagyon úgy fest,hogy a Marrakech sorozattal nem lehet mellényúlni!
A fragrantica hasonlónak jelöli Tom Ford-Neroli portofino illatához,és Juliett has a gun-Gentlewomanjéhez.Ezekhez nem tudok hozzászólni,egyiket sem ismerem,de akkor mégsem kizárt hogy jol érzem és a Montaléhoz is hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Kifújáskor megijedtem:szúnyogriasztó😁!
Jaj,gondoltam,kellett látatlanba vásároni ezredszer is!