Tesori d'Oriente

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Dezodorok

Az ámbra illata olyan mint egy simogatás , érzéki és mámorító érzés.

Gazdag és kitartó illat.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Én is az illat miatt vettem meg . Teljesen jól teljesít . Tartós . Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. augusztus 26.

Dezodorként jól teljesít, bár én inkább az illata miatt vettem meg. A parfümje túl erős, erőszakos volt rajtam, de ez tökéletes este, fürdés után, "alvós" illatnak. Puha, tiszta, nem tolakodó. Nappal nem használok édes illatot, este ez most jólesik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. május 4.

Ma vettem észre, alaposabban megnézve a dezodorokat, hogy kapható a Tesori három parfümje mellett ugyanazon illatok 3 dezodorja is. Mindegyik illat vonzó, végül ezt vettem meg, mert ez a legkevésbé markáns a maga nemében, azaz más illatú parfümökkel jól elegyíthető. A parfümje is jó, és ez a deospray is erőteljes, nem túl férfias, igazi, tiszta mósusz illat. (A parfümjét nem használom magában, csak néha keverem más parfümökkel, felerősítve a parfüm alapját.) Örvendetes, hogy a Rossmann, ha csak hármat, de behozta normális (!!!) áron ezeket a parfümöket, és ma láttam, hogy a dezodorokat is. Ki "kellett" próbálnom.
Ahogy megnéztem, nincs benne alumínium. tehát még ez is előnye, ezért is vettem meg! Aki szereti ezt az illatot és alumenteset keres, annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 4.

mariann33

2017. május 3.

Számomra ez "AZ"izzadásgátló!Próbáltam már a borotalco márkából is többfélét,sőt old spice-t is....
Az igazság az,hogy azért vettem mert ódákat zengenek itt erről az illatról,gondoltam rendelek egyet kipróbálni,de csak dezodort hátha nem tetszik.Észrevettem hogy 24 h jelzéssel van ellátva.Gondoltam kipróbálom,és azóta is ezt használom.A legjobb az egészben,hogy ruhára is lehet fújni,semmi foltot nem hagy,de még a fekete pólók belsejében sincs hónaljnàl semmi!Számomra ez egy teljesen új dolog!Amióta az eszemet tudom fog az összes,mindegy hogy golyós vagy spray vagy stift.(az old spice gèlje sem fog)Ja,és már rendelnem sem kell mióta állandó termék a rossmannban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.