Tesori d'Oriente

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kategória:   Testápolók

Tégelyes testápoló krém a White Musk parfüm illatával.

Aquariusgirl

2016. november 21.

Nyáron belebolondultam ebbe az illatba és mindent megvásároltam: testápolót, parfümöt, tusfürdőt és a habfürdőt is :-) És mindjárt mindenből 2 db-ot :-)) Hátha majd valakinek elajándékozok belőle.......................na, az nem sikerült. Imádom ezt az illatot. És nagyon bírom, h a habfürdő és krém fémdobozban van. Finom kis testápoló ez, így ősszel tökéletes, nyárra nekem sok volna. Elég jól meg marad az a fantasztikus illata: 20 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.