Tetesept

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Folyékony fürdőadalék értékes illóolajok keverékével

• Rozmaring
  • Borsmenta
  • Citrom, Narancs, Fahéj
  • Eukaliptusz

Ellazítja és rugalmassá teszi az izomzatot, segít a feszült fáradt izmok okozta kellemetlen érzés enyhítésében. Speciális összetételű, bőrtápláló fürdőkoncentrátum. 125ml 10 fürdéshez elegendő. Felnőttek és 6 év feletti gyermekek számára.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Brazkriszta

2018. április 11.

Másik nagy kedvenc a lazitó fürdökoncentrátum mellett.
Imádom az illatát.
Egyetlen negativum, hogy nem lehet úgy önteni, hogy ne maradjon egy kicsi az oldalán, ott, ahol a kupak helye van.
De azért egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Másik nagy kedvenc a lazitó fürdökoncentrátum mellett.
Imádom az illatát.
De azért egyértelműen 5 csillag.

süsümanó123

2016. november 22.

Az utóbbi időben a sok ülés miatt fáj a hátam. Lehet, csak placebo, vagy a meleg víz, de ettől mintha enyhült volna. Az illata nagyon relaxáló, bár máshol nem szeretem, de fürdőnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.