Tetesept

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Lazító fürdőkoncentrátum

Folyékony fürdőadalék értékes illóolajok keverékével

• Narancs
  • Mandarin
  • Fahéj és Levendula
  • Lime

Segít a belső ellazulásban, lelki megújulásban túlzott fizikai vagy szellemi megerőltetés esetén. Speciális összetételű, bőrtápláló fürdőkoncentrátum.

125ml 10 fürdéshez elegendő. Felnőttek és 6 év feletti gyermekek számára.

Pöti

2019. december 29.

Ez az aktuális kedvencem.. Igazán a mandarin illatot érzem benne, nagyon szeretek pancsolni benne. Ez se annyira tömény olajos, nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Zsuzsi216

2019. június 21.

A Rossmann-ban vettem néhány hete 1000 forint alatt. Egyszerűen nem hagyhattam ott.
Minden Tetesept terméket szeretek és ezzel sincs gond, de a csomagolás alapján teljesen más illatot vártam.
Nekem a fahéj meglepetés volt benne, bírtam volna, ha kimarad. Nem vagyok oda a fahéj illatáért. Ezért nem vonok le csillagot, mert amúgy szeretem.
Kicsit a Lush Karma illatát juttatja eszembe az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

Kicsit a Lush Karma illatát juttatja eszembe az illata.

Brazkriszta

2018. április 11.

Nagy -nagy kedvencem. Imádom az illatát, tenyleg ellazít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Nagy -nagy kedvencem. Imádom az illatát, tenyleg ellazít.

zonga

2017. október 13.

Hú, nagyon szeretem! A folyékony és a só változatot is kedvelem. Ha fáj a fejem, húzós, napom van, fáradt vagyok, akkor segít, jól ellazít. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

Peppertree

2017. szeptember 11.

Remek termék, az illata mesés. Betölti az egész fürdőszobát. Teljesen ellazít. Akkor oldódik fel a legjobban, ha a vízsugárba öntjük. Enyhén fel is habzik, amíg a víz csobog a kádba. Ha fürdésenként csak egy kupaknyit (több nem is kell) öntünk a vízhez, akkor sokáig elég.
Egy negatívumot tudok mondani: az üvegcse kupakja nem zár valami jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Egy negatívumot tudok mondani: az üvegcse kupakja nem zár valami jól.

Berill23

2017. február 3.

Ez is a csúcsok csúcsa a fürdősóval együtt. Az illatával nem tudok betelni,élmény ezzel is fürdeni,igazi relax.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

süsümanó123

2016. november 22.

Nagyon jó illata van, tényleg ellazul az ember a kádban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Nagyon jó illata van, tényleg ellazul az ember a kádban. :)