Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Druszilla, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

PDEva

2019. január 9.

Hű! Ez de jó volt!! De már évek óta nem látom sehol, csak fürdősó és koncentrátum formájában. Nagyon praktikus volt tusfürdő formában! Egy gyors tusolással is kellemesen ellazultak az izmaim. Nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Zsuzsi216

2014. február 17.

Jó kis tusfürdő - bár csak egyszer mertem használni, mert a háziszappanokra esküszöm -, de akkor hatásos volt. Félek, hogy kijön az ekcémám, ezért nem használom. Apukámnak viszont szoktam javasolni, ha fájnak az izületei. Ő dícséri. A fürdősó változatot inkább ajánlom, de aki nem érzékeny szerintem ezt is használhatja nyugodtan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

hbscale

2013. december 25.

Egészen ellazította az izmaimat, viszont az összetevői - többek közt parabének, SLS - nem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 25.

Nessy

2013. január 9.

Ilyen tusfürdőm is mindig van itthon, imádom az illatát, és a hatását. Ha izomlázam van, egyszerűen csodákra képes! Vagy amikor szimplán csak "újjá akarok születni". Engem nem is szárít, bár el tudom képzelni hogy mást igen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

hempike1

2012. december 1.

Igen, a páromnak is ugyanaz volt a problémája, mint amit te írtál, mihrek. Tényleg hatékony ez a tusfürdő. Persze utána egy lazító masszázs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

mihrek

2012. február 17.

hát ez tényleg csodákra képes, nekem amikor már a nyaki izomgörcs okozta fejfájás kibírhatatlanná válik és nem akarok fájdalomcsillapítót bevenni, akkor csak lezuhanyzok ezzel, megmasszírozom vele a fájó részeket és sokkal jobb, mint bármelyik izomlazító krém, tényleg, még mielőtt kijönnék a fürdőszobából elmúlik a görcs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Druszilla

2011. szeptember 30.

A leeegszuperebb lazító tusfürdő. Télen betegségben, nyáron izomlázban, vagy csak az illata miatt, verhetetlen, frissítő:) A bőrömet szárította egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.