Tezenis

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Tezenis márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Tezenis márkaboltok

A Tezenis első uniszex illata, melyet 2013-ban mutattak

3 különböző neonszínű csomagolásban elérhető

Kiszerelés: 16 ml

gspod

2019. július 11.

Régen volt ilyen parfümöm, nagyon szerettem, és most eszembe jutott, mikor ott vásároltam. Igaz, más a csomagolása, kis fekete henger, de az illat ugyanolyan jó és tartós. Nem tud valaki véletlenül hasonló illatot mondani? Nagyon rossz, hogy csak ilyen kis kiszerelésben lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Anita97

2019. július 3.

Nekem világos rózsaszín csomagolású van, és szeretem.
Kishelyen is elfér, jó illata van és viszonylag tartós is.
Ajándékba kaptam, de szerintem fogok még venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Nekem világos rózsaszín csomagolású van, és szeretem.
Kishelyen is elfér, jó illata van és viszonylag tartós is.
Ajándékba kaptam, de szerintem fogok még venni

Puszita

2018. október 30.

Az egyik kedvenc parfümöm. Használtam már ezt a fajtát is, ez jó volt hogy mindig elfért a táskámban. Jelenleg a 60 ml-es kiszerelésű van. Rendkívül gazdaságos, mivel még este is érezni a reggeli parfümöt, így nem kell belőle sokat fújni. Mindig venni fogok belőle, az illata nagyon nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

petra095

2017. február 26.

Nagyon szeretem az illatat, nekem a neonszinu van meg, ami szerintem szuper cuki. Nyarra tokeletes, az elejen erezheto eros illat kellenesse valik par percen belul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

stiles

2016. december 5.

Én nem ilyen csúnya neonszínű csomagolásban kaptam, hanem néhány éve egy púderrózsaszín, fekete mintás üvegben (ugyanilyen műanyagban) a karácsonyi ajándékom mellé. Nagyon kellemes illat, finom, nem tolakodó, nőies, a nap végéig fent marad, viszont nagyon tucatillat lett az elmúlt néhány évben, az utcán mindig meg tudom mondani, hogy kin van Tezenises parfüm, szóval nem vettem újra. Most viszont megint eszembe jutott, mennyire szerettem, amikor először kipróbáltam, szóval lehet, megveszem magamnak karácsonyra, és néha-néha használom majd :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

gumibogyo11

2016. szeptember 29.

Kár, hogy az eredeti nagy üveges parfümöt már nem lehet kapni, mert ezek a színes flakonok borzasztóak. Egyrészt iszonyat drága 15ml = 4000, a tartóssága sem az igazi, plusz nekem valamiért a doboz is gagyinak tűnik, táskában nem lehet hordani mert magától benyomódik. Kár érte, mert szerettem a régit, de mivel amugy is csak másodparfümnek használtam így elvagyok nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

petra5o9

2016. július 6.

Ajándékba kaptam, valószínűleg magamtól nem figyeltem volna fel rá, pedig hétköznapokra tökéletes. Az elején nagyon erős illata van de szerencsére ez pár perc után kellemessé válik és még tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

blankasara

2016. május 10.

Anno, körülbelül 2 éve ajándékba kaptam vásárlás mellé és még mindig az orromban érzem az illatát. Külön vásárolva drágának tartom és ahhoz képest kevésnek, de kellemes és tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

bebababa66

2015. december 1.

Jajj, én ezt nagyon, de nagyon szeretem. Rómát idézi, de csak amiatt, hogy pont ezt a parfümöt vittem el a városlátogatós napokra :) az egyik kedvenc illatom, kár, hogy kicsi kiszerelés, és ilyen drágán...így mindig akkor szoktam lecsapni rá, amikor ajándékba adják x összegű vásárlás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Cerisier009

2015. július 1.

Nagyon kellemes illat, de sajnos nagyon hamar kiürül az a kis üveg. Közepesen tartós, de az illat miatt 5 csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.