the Balm

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   25,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsilvi, Módosítva: 2014. február 6.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:   25,5 g
Lelőhely:   Müller

9 természetes árnyalatot tartalmazó paletta, rendkívül pigmentált szemhéjpúderekkel. Tökéletes a visszafogott, természetes sminkeket kedvelőknek

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 23.

Ahhoz képest, hogy amikor megjelent a Müllerben, azonnal beszereztem a márka több termékét is, épp itt az ideje, hogy megemlékezzek róluk. Így már túl vagyok a kezdeti nem kis lelkesedésen és tárgyszerűbb lehet a véleményem, legalábbis remélem.
Tetszik a márka állványa, a termékek csomagolása stílusos, ahogyan azt a the Balm-tól megszokhattuk.
A palettában lévő festékek mérete végre megfelelő - mondhatjuk, hogy ezért is kerül talán ennyibe. De legalább nem okoz gondot a manőverezés az ecsetünkkel, simán eltaláljuk a kiválasztott színt úgy, hogy a többit ne érintsük.
A színek kellően pigmentáltak és jól variálhatók együtt és természetesen a márka más szemfestékeivel is. Matt barátunk is meghálálja a megfelelő előkészítést, de nálam ez a rutin része, nem tudom elképzelni sem, hogy másként használnám a szemre való termékeket.
Örülök, hogy beruháztam a márka termékeire, mert a theBalm legalább kiváló minőséget nyújt a pénzünkért cserébe.
Állítólag hamarosan bővül a termékek köre és a múlt heti M-es látogatásomkor azt is hallottam, hogy ezen a héten akciózni fognak! Tudjátok a jelszót: semmit ne vegyetek teljes áron!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 23.

Szixooo

2017. június 21.

Matt jo fiu - szep szinek, jo minoseg, es szepen el lehet satirozni oket. MAC Painterly-vel egyutt hasznalom, es ugy 9 ora viseles utan se gyurodott be a festek, ami nalam nagy szo; csupan a szin veszitett kicsit intenzitasabol. Painterly nelkul is probaltam, ugy kevesbe volt tartos, de egy szemhejpudertol nem is varom el, hogy helyettesitse a primert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Szlilla19

2016. március 14.

Pigmentált és hatalmasak a szemhéjpúderek. Ha valaki szereti a hideg árnyalatú szemhájpúdereket akkor az imádni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

kissenikor

2016. január 29.

Szép, természetes színek. Hétköznapra tökéletes. A szemhéjalapra sokkal jobban dolgozható, nélküle kicsit kevésbé színez (és hamar kopik). A pigmentáltsága jó, sokrétűen használható paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

csipkeorsika

2015. október 6.

Matt-el azonnal jó barátok lettünk :) csodás natúr színek, hétköznapra a halványabbak kíválóak, alkalmakra pedig szépen fe lehet dobni a sötétebb árnyalatokkal! Tartós, és nem maszatolódik el (azért szemhéjalap nem árt neki:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Epelyke

2015. június 18.

Nagyon pigmentált paletta! Az egyik kedvencem! Főleg hétköznapokon alkalmazom, mivel a színek nem porzanak, potyognak így gyorsan el lehet vele készíteni egy natúr sminket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

noemi90

2015. január 22.

Nagyon pigmentált és szép természetes színei vannak. Óriási mennyiség van egy edénykében! Szellemes a kivitelezés és minőségi a karton is, valamint a tükör... Egyszerűen élmény kézbe venni, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.