the Balm

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. június 18.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, erősen pigmentált, krémes hatású folyékony ajakrúzs.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

angyalka1225

2022. május 30.

Tanuló jógaoktatóként muszáj volt a Namastét beszereznem :D , ami egy elég különleges árnyalat. Elsőre bordós-barnásnak gondoltam, aztán sötétebb mályvának.
Végre egy szájfény, aminek bár van fedése, nem tűnik túl soknak és ezáltal nem lesz szigorúbb tőle a fejem. :) Dúsnak mutatja az ajkakat. (Mondjuk az is hálistennek, de a legtöbb sötét szín ugye vékonyítja -nyilván ez a csillogásán is múlik.) Elég szépen kopik (pl. egy ebéd lehozza): először a csillogásból veszít, aztán a színéből, viszont a végére mintha kicsit szárazak lennének az ajkaim tőle és egy enyhe kontúr marad utána. Ezért csak 4 csillag.
Update: Sokkal szebben kopik, ha csak alulra teszek és az ajkaim összemorzsolom; egy szendvics és egy kávé után is látszott még a színe (ha már "stain"..), de azért újra kellett kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 30.

Villango

2022. március 16.

Röhejes, hogy kettőt vettem 3 eurórért pár napja Sevilla-ban........ha tudom mennyire minőségi (és itthon mennyire drága) cucc, hoztam vna többet is.
Evés után is gyönyörűen fent marad, nagyon pigmentált. Vakon vettem, mert nem volt hozzájuk teszter, az egyik nagyon intenzív szín, de szépen, örülök nekik, jó vétel volt mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

Virág-os

2020. július 14.

A Hello árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Vakon rendelve is telitalálat a szín, elsőre eléggé intenzív és sötét. Később már teljesen hordható színre alakul, kicsit befogja a fogat. De egy igazán szuper folyékony ajakrúzs, ugyanis nem ül bele a ráncokba. Az árát kicsit sokallom, nekem sikerült olcsóbban lecsapnom rá, így igazán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.