The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Ez a friss és lágy otthoni illatosító megtölti az lakást az aloe és gyapot varázslatos illatával. Csepegtesd egy párologtatóba.

eniko04

2016. augusztus 3.

Öblítő illatú, nem rossz :) Olyan kis kedves illat, bármikor bevethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Öblítő illatú, nem rossz :) Olyan kis kedves illat, bármikor bevethető.

lzsoficim

2013. november 15.

A legjobb illat a szobába!Kb két hónapja egyfolytában használom, a fele ha elfogyott. Nagyon megértre,mert nem olyan,mint amilyet eddig hazsnáltam,h nem is érezni a szobában!Az egész teret belengi,és ez az illat!A legtökéletesebb tiszta,friss illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract