The Body Shop

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2014. február 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök

Gyengéd arclemosó szivacs, mely segít eltávolítani az arcról az arctisztító maradványait és az elhalt hámsejteket.

minaya

2018. november 27.

Ahhoz képest, hogy "ez csak egy kis darab szivacs", sokalltam érte az árát, de végül ajándékba kaptam egy csomagot, amiben ez is benne volt, és imádom! Korábban a lapos, kerek, sárgás-narancssárgás színűt használtam, amilyenje sok márkának van - gondolom ezeket mindenki ismeri, de azokat picit "karcolósnak" éreztem, és ezért ritkán nyúltam érte. Persze néhány maszk lemosásához jók voltak azok is, de ez a TBS annyival, de annyival puhább annál, hogy tényleg szinte simogatja a bőrt! :) Ha valakinek érzékenyebb a bőre az ilyesmire, akkor azt javaslom, hogy ezzel tegyen egy próbát. Maszk lemosáshoz és sima arclemosós tisztításhoz is használom, és a bőröm pihe-puha utána, mert enyhén hámlaszt is. Nagyon jól leszedi a kozmetikum maradványokat is, anélkül, hogy erősen kéne dörzsölni. Egyelőre nem látok rajta sérülést (foszlást, kopást), így szerintem rendszeres használat mellett is sokáig jó lesz. Persze alaposan át kell mosni és szárítani, mint minden ilyesmit, hogy ne szaporodjanak el benne a baktériumok. Az egyetlen negatívuma - az árán kívül - hogy fehér színe van, de ezért nem fogom lepontozni. Én használok fekete agyagos maszkokat, és az ilyen színes maszkok lemosása hajlamos picit megfogni a fehér szivacsot, főleg ha nem mosom ki elég alaposan. Ezen kívül csak jót tudok róla mondani. Magam is meglepődtem, de végül arra jutottam, hogy még ennyiért is hajlandó lennék újravenni, mert nálam magasan veri az olcsóbb társait! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

malnaszorp95

2017. március 20.

Főként agyag- és iszappakolások lemosásához használom, ezzel a szivaccsal gyors és könnyű az eltávolításuk. Évek óta meg van, strapabíró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.