The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Atlasz-hegyi rózsa testpermet.

Ámbra és pézsma fantasztikus kombinációja némi citrus illattal, egzotikus fűszerekkel és marokkói rózsakivonattal.

AniR

2017. június 6.

Kicsit karcosabb-fűszeresebb-vagányabb, mint a brit rózsás testvére. Azt elegánsabb helyekre, ezt hétköznapokra használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

tellmeastory95

2016. március 19.

Csak testpermetet használok, mert a parfüm nekem túl erős. Ez a második ilyen termék amit kipróbáltam, szeretem az illatát, és tartós amennyire egy testpermet az lehet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

nikol1118

2016. január 18.

A legjobb rózsa illat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

A legjobb rózsa illat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boglarkab

2015. augusztus 25.

Mániám minden, ami rózsaillatú, így muszáj volt megvennem. Azóta használom parfümként, a hajamra, még párnaspraynek is, szimplán mert mindig érezni szeretném az illatát, annyira finom. Beszereztem mellé egy grapefruit permetet is, szintén nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

senskin

2015. április 6.

Hagyományos rózsaillat, de nem különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

Hagyományos rózsaillat, de nem különleges.

vivuss87

2014. május 21.

Alapvetően nem kedvelem a virág illatokat. De ez valami mennyei, abszolút nem az az öregasszonyos rózsa szag, amit gondoltam. Hanem friss, üde, tavaszi. EDT és ez is megvan nekem, de túl sok különbséget nem látok köztük. Imádom. Pár óra múlva az illata kicsit édeskéssé változik. Nagyon fura, mert melegben pedig sokkal édesebbé válik rajtam. Teljes szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Cipriana

2013. január 25.

Nagyon klassz kis testpermet finom illattal, megéri az árát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Nagyon klassz kis testpermet finom illattal, megéri az árát.:)

encimokus

2013. január 6.

Finom, rózsaillata van enyhe fűszeres beütéssel. Ahhoz képest, hogy testpermet, meglepően tartós. Rengeteg ideig elég, ár-érték aránya nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 6.