The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Berry Bon Bon kollekció kézkrémjének gyümölcsös, édes illata olyan, mint egy téli séta a bűvös erdőben. Gondoskodj ünnepi hangulatodról és kezeid puhaságáról és védelméről a hideg téli időben ezzel a kézkrémmel.

• ápolja és védi a kezeket
  • észak-amerikai áfonya, fehér gardénia és vanília illatjegyekkel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

silence

2019. november 2.

A Berry Bon Bon tusfürdővel és testvajjal együtt vásároltam még tavaly télen.
Mindhármat nagyon szerettem!
Ez az édes, piros gyümölcsös, cukros illat nagy kedvencemmé vált.
Jó hidratáló hatású volt, kevés mennyiség is elég volt belőle, minden szempontból teljesítette, amit vártam tőle....
Sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt és az idén már nem gyártják újra :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

A Berry Bon Bon tusfürdővel és testvajjal együtt vásároltam még tavaly télen.
Mindhármat nagyon szerettem!
Ez az édes, piros gyümölcsös, cukros illat nagy kedvencemmé vált.
Sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt és az idén már nem gyártják újra :-(

bekefiedina

2019. június 4.

Nagyon-nagyon szuper illat és könnyeden mégis megfelelően hidratál. Nem hagy ragacsos hatást maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Zsuzsi216

2019. április 1.

Nagyon szuper illata van. Hamar beszívódik, minősége valóban a szokásos TBS minőség. Engem megfelelően hidratál.
Szerintem a TBS kézkrémeivel nem lehet mellé lőni. Még ajándékba is szuper, mert amellett, hogy hatásos a csomagolása is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Bzsofia35

2018. december 28.

Szuper illat és a szokásos minőség! csak ajánlani tudom :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Szuper illat és a szokásos minőség! csak ajánlani tudom :))