The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

agi

2012. április 5.

Baratnomtol kaptam karacsonyra, o meg pont hianyzott a Candied Ginger kollekciombol:) A Body Shopos ajakapolok kozul az apolohatast tekintve szerintem ezek a fem tegelyesek viszik a palmat, bar a kiszereles nem a legpraktikusabb, foleg, hogy ekkora adagot kapunk, ami nagyon sokaig eleg. Az illata sajnos annyira nem jo, mint a kollekcio tobbi darabjanak, elegge kierezni belole azt a tipikus ricinusolajszagot, ami nem a kedvencem, de ez meg megbocsathato, legalabb nem akarom rogton megenni, mint a tobbi Body Shopos ajakapolot :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

zalla

2012. április 4.

A téli kiadásban vettem (3 lip balm egy szettben). Bár azt hittem, hogy ezt fogom legkevésbé használni, mégis mindig ez van velem... :) Nagyon jó az illata, közepesen hidratál, kicsit fényesebb felkenve, mint egy szimpla ajakápoló. Szettben megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.