The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: gotti.toth, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Erősen kakaós illatú és édes ízű, állaga és kiszerelése mint a többi ajakbalzsamé.

knikolett629

2016. november 4.

nagy csalodas volt :( imadom az illatat, es nagyon szerettem volna szeretni, de nekem semmit nem hidratalt, sot szaritott! allagra sem volt a legszimpatikusabb, zsiros, de megos habos... erdekes...illata miatt 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

kalavirag

2016. november 3.

Első hatalmas tégelyes testvajam volt mikor megnyílt az első üzletük az országban, tusfürdőjével együtt használtam csoki függőknek merem ajánlani, vagy barátnőnek akár karácsonyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

ansu

2016. január 16.

Borzalmas. Az állaga is, ahogy bele kell nyúlkálni a tégelybe, az a zsírszerű réteg, amit az ajkakon hagy, az a mű szag...és a nulla hidratálás, engem inkább szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

lillubillu

2015. december 31.

szerintem jól hidratál és az illata is finom. az állaga kicsit fura.de ez engem nem zavar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

lysza1985

2015. november 6.

Mivel kiárusítottak csomó mindent, kb. 300 Ft-ért vettem, sosem volt még ajakvajam, de az illatát imádom, nekem a hidratálása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

Reniii

2015. július 12.

Nagyon zsíros állaga van ! Nagyon...... ami lehet előny is, meg hátrány is. Hát nem tudom én hova soroljam. Inkább hátránynak érzem, mert annyira viszont nem jó a hidratálása, hogy ezt "elnézzem".
Egyébként szerintem kifejezetten büdös az összes csokis termékük. Egyáltalán nem hasonlít a csokira, se a kakaóra. Egyszerűen mű.
Ennyi pénzért (ha jól emlékszem 1200-1400 körül vettem akciósan), jobb termékeket is lehet találni.

Ja és a kiszerelés nem jön be. Pincuri, amivel nem is lenne gond, de alig tudod beleerőszakolni az ujjadat úgy, hogy jöjjön is vele valami anyag. :O Nem praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

szluca

2015. május 3.

Az illata jó volt, az állaga és a hatása nem. Olajos réteget képzett az ajkaimon, nem volt kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

kessi91

2015. május 3.

Én nagyon szeretem az illatát, és ha hidratált a szám, úgy kenem rá, szép színt ad neki. De olyan kemény, kikaparom a körmömmel, és bele kell masszírozni a számba, hogy ne látszódjanak a cserepes részek. Nyáron olvad kicsit, akkor könnyebb felkenni, de ilyenkor meg néha annyira olvad, hogy kicsi jut a számba, és pfuj. Amilyen jó az illata, olyan rémes az íze. Egyébként sokáig elég, és az összes hátránya ellenére szeretem:) De újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Виктория

2015. január 17.

A legtöbb TBS ajakvaj nem jött be sajnos, ez viszont kedvenc lett. Imádom az illatát, nem hagy fehér réteget, nem nehéz, és hidratál. Ez és az epres a legjobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

SB

2014. február 12.

Az illata isteni, de a hatása messze elmaradt az ígérettől.
Nehezen szívódik be, filmes réteget hagy a szájon, és nagyon hamar újra kell hidratálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Az illata isteni, de a hatása messze elmaradt az ígérettől.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil