The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2013. május 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Garu

2014. szeptember 22.

Illata finom volt, de szárított. Tartós, kellemes illat, sajnálom, hogy a hatása hagyott kivetnivalót maga után. Mondjuk 60ml-es teszterem volt, így azért nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

boglarka88849

2012. július 20.

Friss cseresznyeillatú, nekem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Friss cseresznyeillatú, nekem tetszett.

coffelove

2012. június 26.

A kedvenc illatom. Nagyon jó, mint minden ebben a márkában, de ez az illat különösen finom. Ma már itthon is elérhető, és nem vészes az ára. Nem olcsó de nem is a legdrágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.