The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Karácsonyi limitált kiadás

msbetty

2017. december 15.

Nagy kedvencem ez a 2015-ös limitált kollekciós testápoló. Még mindig megvan, csodás az illata, és a csillogása is szuper! Karácsonyi bulikra, családi eseményekre mindig ezt használom, annyira gyönyörű. Nekem a hidratálása nem elég, mert nagyon száraz a bőröm, de ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

GlamourAndStyle

2014. március 7.

Kellemesen hidratál és valóban nagyon csillog. Viszont nekem speciel ez a csillogása bejön, mivel inkább selymes szaténfényt ad (ami egy kis idő után tompul is), nem úgy néz ki az eredmény, mint amikor általános iskolában csillámzselét kentünk mindenhova egy-egy tinidiszkó alkalmával. Szerintem a legszebben lebarnult bőrön érvényesül a szaténfény, viszont én nyáron nem bírnám használni az illata miatt. Na igen, az illata az amivel nem tudok dűlőre jutni, hol tetszik, hol nem, viszont az zavar benne, hogy sosem szokja meg az orrom, állandóan érzem ezt az intenzív áfonyás illatot.
Négy csillagot kap tőlem, 3200 Ft-ot szerintem sem ér meg és újra sem vásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

sargaeper

2013. november 16.

Ez egy durva cucc azt kell, hogy mondjam. Nem a hidratáló funkció az elsődleges nála, hanem a csillogás. De az brutális. A ruháim, a kilincs, ahova véletlenül került, ott maradt is. Először mikor használtam hirtelen nem tudtam összekötni a két dolgot miért minden csillámos de aztán fény derült rá :) Az illatát szeretem, édes, tömény, egy igazi karácsonyi testápoló. Nekem ő az adventi testápolóm :D Egyébként nagyon szép selymes fényt ad a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

necra

2013. július 19.

Most próbáltam először. Picit fura az illata és a csillámok tényleg brutálisak. A tenyerem teljesen ezüst lett.

10 perc után az illata kifejezetten irritáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

10 perc után az illata kifejezetten irritáló!

Mrs. Jackman

2012. december 4.

Az illata finom, de nagyon intenzív, viszont a hidratáló hatása nem valami jó szerintem. a bekenés után fél órával már teljesen száraz a bőröm, nem pedig bársonyos. a csillámok brutálisak, belülről az összes aznap viselt ruhám is csillog, a bőröm meg olyan, mintha ezüstbe öntöttek volna.

inkább sztem másik krém fölé jó, egy nagyon kevés a csillogás miatt, de önmagában a 3200 forintot sztem nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.