The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed és hidratáló alapozó, mellyel minden nap a legtöbbet hozhatod ki a bőrödből. Természetes rózsavízzel gazdagítottuk, így még frissebb és könnyedebb a textúrája. Engedi lélegezni a bőrt, miközben hidratálja is.

• 24 órás hidratálás
  • Könnyed formula 15 faktoros fényvédelemmel
  • Természetes hatás

Ár: 4000 Ft , Eladó: gioia
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

Update: A héten sajnos az üveg aljára érek - sajnos, mert nagyon megszerettem. Mintha semmi nem lenne az arcomon, éppen csak egy kis kiegyenlítést nyújt, ami ebben a melegben pont elegendő. Pici Sisley púderrel fixálom, amivel estig ki is tart.
Biztos, hogy újra fogom vásárolni, de most az új ESTÉE LAUDER DOUBLE WEAR LIGHT SOFT MATTE HYDRA MAKEUP kerül sorra.
(Yorkshire Rose 032 árnyalatban használtam - ezt az újravásárláshoz rögzítem.)

2019. március 24.:
Ahogy kisüt a tavaszi nap, azonnal motoszkál bennem a kisördög, hogy alapozót kell váltani. Ez az alapozó, ahogyan sokan előttem már bemutatták, pontosan erre az átmeneti időre való, közepes a fedése, könnyed a formulája és nagyon kellemes, de diszkrét az illata - ha már illatozik.
Végre igaz az ígéret is: "Engedi lélegezni a bőrt, miközben hidratálja is."
A fényvédőért jár a plusz pont is.
Normál és problémamentes bőrre összességében egy jó alapozó, ha eltaláljuk a megfelelő színt, kedvelni fogjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

(Yorkshire Rose 032 árnyalatban használtam - ezt az újravásárláshoz rögzítem.)

2019. március 24.:
Végre igaz az ígéret is: "Engedi lélegezni a bőrt, miközben hidratálja is."
A fényvédőért jár a plusz pont is.

smgyzsuska

2019. július 1.

Elöljáróban annyit, hogy amióta ez megvan szívesen viselek alapozót mindennap (nem szeretek vele tökölni, csak korrektor, az hamar megvan).
Olyan könnyedén, hamar el lehet oszlatni, hogy az hihetetlen. Én real techniques szivacsot használok hozzá, de igazából szerintem mindegy így is, úgy is gyönyörűen fest.
Természetesen egybeolvad a bőrrel, de közbe mégis fed és szép egészséges ragyogást ad, plusz meg tartós is!
Egy bajom van vele, a színt nem sikerült eltalálni, pedig fel is vitte a kisegítő munkatárs az arcomra, az üzlet fényeiben jónak bizonyult, de ez a kyoto blossom árnyalat nekem kicsit sötét és túl rózsaszínes, viszont alapozó világosító cseppekkel tudom szerencsére orvosolni.
Na ettől eltekintve tökéletes és tutira újraveszem, majd másik árnyalatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Na ettől eltekintve tökéletes és tutira újraveszem, majd másik árnyalatban.

TheGirl

2019. március 19.

Tetszik, hogy elég folyékony, illetve hogy van benne 15 faktoros fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Tetszik, hogy elég folyékony, illetve hogy van benne 15 faktoros fényvédő.

Adriii93

2019. február 7.

Óriási TBS fan vagyok viszont nem próbáltam még egyik smink terméküket sem. Gondoltam kezdek egy alapozóval.
Sajnos kicsit csalódás volt... Jól passzol a színe, szép a fedése viszont pár óra elteltével átfényesedik a bőröm tőle, valamikor jobban, valamikor kevésbé. Volt olyan nap hogy majdnem felsikítottam, amikor hazaértem és belenéztem a tükörbe mert konrkétan úgy nézett ki az arcom mintha úszna a zsírban... Pedig egyáltalán nem zsíros a bőröm
Tartóssága is nagyon silány, órák elteltével is olyan érzés mintha nem száradt volna meg. Csak úgy marad fent az arcon többé-kevésbé ha egyáltalán hozzá sem érek a kezemmel.
Ha már megvettem elhasználom valahogy, de újra venni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Ha már megvettem elhasználom valahogy, de újra venni biztos, hogy nem fogom.

atzsirknab

2018. december 8.

Általában nem használok alapozót, csak korrektort és púdert, így nem is tudom viselni a tömörebb textúrájú verziókat. Ha egyenetlenebb a bőröm vagy valamilyen eseményre megyek, akkor használom. Szeretem a könnyű állagát, nem érezni napközben, hogy rajtam van és rendkívül természetes hatásúra, láthatatlanra el lehet dolgozni. Van benne SPF, ami plusz pont. Magamon tartósnak tapasztaltam, pólót-pulcsit nem keni össze, amikor fel-/leveszem őket. Sok árnyalat van, amiből könnyen lehet megfelelőt találni, drogériás színekből ez nekem nem mindig sikerült. Összegezve: nagyon szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

evergreen

2018. december 2.

Egész évben használom, bár mitesszeres bőröm van, számomra bőven elég a fedése.
Nagyon könnyű viselet, egyáltalán nem maszkszerű, nem lesz tőle sem száraz, sem olajos a bőröm, mint más drogériás alapozóktól, viszont állandóan ragyogó az arcbőröm, amire mindig is vágytam.
Vegán termék (így hormonmentes), illetve cruelty-free, ami számomra nagyon fontos a sminktermékek kiválasztásánál. Sok árnyalatban kapható, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Egész évben használom, bár mitesszeres bőröm van, számomra bőven elég a fedése.

Lindi86

2018. november 12.

Nagyon megszerettem ezt az alapozót, közepes a fedése, ami nekem pont elég a hétköznapokra. Nagyon sok alapozótól kipattog a bőröm, ettől viszont soha semmi baja nem volt. Mivel zsíros a bőröm, egy kis púdert szoktam tenni fölé, szeretem azt is, hogy nem matt a finishe. Ráadásul sokféle árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

quika

2018. október 5.

Előny: spf tartalom, nem túl erős fedés- bár én direkt ezt kerestem. Egy BB krémmel van egy szinten, max egy kicsit fed jobban.
Hátrány: 1-2 órán belül átfényesedik, pedig én nem is vagyok zsíros arcbőrű, úgyhogy kell mellette púderezni rendesen.
(Úgy vettem észre, kicsit kipattogok tőle (extra érzékeny a bőröm ilyesmire) de nem vagyok benne száz százalékig biztos benne, hogy tőle, uh emiatt nem vonok pontot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

EBoglarka

2018. október 2.

Gyenge fedésű, természetes finishű alapozó, amit egyébként szeretek, de ezt púder és korrektor nélkül nem lehet használni, mert pár órán belül volt..nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

orsisro

2018. augusztus 6.

Akinek nagyobb bőrhibái vannak azok csak korrektorral tudják használni, a fedése tényleg maximum közepes. Először elég fényes is, a kritikus részekre szoktam tenni púdert. Órák múlva fényesebb lesz, de még az sem csúnya, de nem a kedvencem. Akiknek kifejezetten zsírosodó a bőre, azoknak nagyon nem ajánlom ezt az alapozót. Száraz vagy normál bőrhöz tudom elképzelni. Újra vásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag