The Body Shop

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök

A mini görgő elősegíti a hidratálók könyebb felszívódását a bőrbe. Biztosítja a bőr alapos masszázsát anélkül, hogy a bőrt húzná és a finom bőrszövetet rongálná. A masszázs segít serkenteni a bőr vérkeringését, miközben javítja a bőr természetes ragyogását.

A fogantyúja bambuszfából készült.

hrk

2017. május 29.

Sovány, "csontos" arcúaknak nagyon nem ajánlom. A homlokomon és államon amikor használom kb olyan mintha egy úthenger menne végig, kisebb agyrázkódást szenvedek tőle. A párnásabb részeknél ezt nem tapasztaltam. Sajnos nem érzem hogy nagyon átmasszírozná az arcom vagy hogy nagyon elősegítené a krémek felszívódását.
Egy előnye van: "szárazon" is lehet használni, krém vagy olaj nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Egy előnye van: "szárazon" is lehet használni, krém vagy olaj nélkül.

JuliannArt

2015. december 19.

Igazából én ezt nem csak az arcomra használom. A vádlim elég görcsös tud lenni hosszabb túra vagy álldogálás után, és ezzel olyan jól meg tudom masszírozni. Arcra is jó, felpezsdíti a vérkeringést élettel telibb az arcbőröm miután használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.