The Body Shop

Ár:   6790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Elfi, Módosítva: 2023. május 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A frissítő haj- és fejbőrápoló radír épp azt a plusz, gyengéd ápolást nyújtja a hajadnak, amire szüksége lehet az egészséges ragyogáshoz.  90%-ban természetes eredetű összetevőkből készült formuláját vegán keratin proteinnel gazdagítottuk. Használd hetente egyszer a Gyömbéres sampon helyett, hogy segítségével a fejbőrödön összegyűlt minden szennyeződést és korpát eltávolíthass! Vidd fel, habosítsd fel és hagyd, hogy a finomra tört dió- és kókuszhéj gyengéd, radírozó hatásukat kifejthessék! Az eredmény? Friss illatú, gyönyörű, egészségesebb hajkorona és a szárazságtól megszabadult, tiszta, korpamentes fejbőr. Használd a Gyömbéres sampon, a Gyömbéres hajbalzsam és a Gyömbéres fejbőrápoló szérum mellett, hogy hajad belülről újulhasson meg!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mano

2024. március 28.

Mini kiszerelésben vettem meg a samponnal és a balzsammal együtt. A Trésemme fejbőrradírt nagyon nem szerettem, ezért ehhez is kétkedve álltam hozzá. Felesleges volt, mert ez sokkal jobban tetszik: könnyebb kimosni a hajamból, remek az illata és szépen felfrissíti a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 28.