The Body Shop

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yavanna, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzíven virágos és gyümölcsös illat, amely az eredeti Japán cseresznyevirág zamatos újragondolása. 100% vegetáriánus, gazdagon hidratáló és tápláló testvaj. Közösségi Kereskedelmi ghánai sheavajjal és brazil organikus babassu olajjal gazdagított formula. Az illat felső jegyei: eper, liliom és mangó, szív jegyei: japán cseresznyevirág, jázmin és bazsarózsa, alapjegyei: erőszakmentes pézsma, cédrus és pacsuli.

Diamond26

2020. június 20.

A kedvenc TBS testvajam, elképesztően finom illata van, kellemes az állaga, mégis hidratál. Annyira tartós az illata, hogy ha este testápolozók, másnap is érzem a pizsamámon és az ágyneműn.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

balkri

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem a TBS termékeket, a testvajak nagyon jól hidratálnak. Ezt a terméket a kamasz lányom választotta magának, aki nagyon ritkán használt hidratálót és sokszor csúnyán kiszáradt a könyöke.
Amióta ezt használja nagyon szép hidratált lett a bőre. Az illata miatt én is néha lenyúlom, mindig jókat nevetünk, hogy az illata elárul.
Szerencsére nincs belőle gond, mert 3-4 féle TBS testvajat használunk felváltva.
Ez egy friss kellemes virág illatú változat, könnyen kenhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Ez egy friss kellemes virág illatú változat, könnyen kenhető!

szimit

2018. október 30.

Ajándékba kaptam ezt a test vajat. Mikor kibontottam megszagoltam összefutott a nyál a számban, csodálatos epres joghurt illata volt.
Ahogy használtam megcsömöltem a szagától, konkrétan hányingerem lett ettől a tömény émelyítő cukros szagtól. Minden átveszi ezt az erős illatot, a párnahuzat, a pizsama. Abszolút nem kellemes, hanem zavaróan van jelen. (Teljesen olyan mint azok a nagyon erős cukorkaillatú escada parfümök.)
Sajnálom kidobni, valahogy elhasználom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Sajnálom kidobni, valahogy elhasználom majd.

krémparádé

2018. március 17.

Ez egy nagyon vizes állagú testápolót, éppen ezért jól is hidratál, noha nem szívódik be azonnal, kellemes utóérzetet hagy a bőrön, nem ragad. Az édes epres illata hosszasan megmarad, még a ruhákba is beleivódik, a pizsimen másnap is érzem, ha esti tusi után bekenem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.