The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

• Gyorsan beszívódik a bőrbe és puhává teszi azt
  • Friss, gyümölcsös illat
  • olaszországi körte kivonattal

betty23

2020. október 12.

update: Ősz révén gondoltam elhasználom, ne romoljon rám, ha már nem sikerült tavaly télen elfogyasztani. Bekentem vele a bőröm fürdés után és hát kb. semmit nem éreztem. Megnéztem a csomagolást, a harmadik összetevő Alcohol Denat, így már mindent értek. Nem vagyok vegyész, de azért ennyi gógyim nekem is van, hogy hidratálóba nem teszünk ilyen nagy mennyiségben szárító hatású alkoholt. Ennyi pénzért nem ezt várná el az ember. Hiába CF, hiába vegán, a marketing helyett lehet nem ártana inkább az ilyesmikre figyelni. Óriási csalódás, nem is értem mit gondoltam...

2019. december 29.
Imádom az illatát ennek a vonalnak. :3 A boltban vacilláltam, hogy a testvajat, vagy a testjoghurtot vegyem-e meg. A testvaj nekem picit túl testes volt, ez jóval könnyebb. Végül akkor nem jött velem egyik sem, ezt végül ajándékba kaptam meg. Nem túlságosan hidratáló sajnos, inkább csak az illata miatt szeretem. Arra tökéletes, ha a zuhanyból kilépve enyhén száraznak érzi mondjuk a lábát/karját az ember, akkor bekeni vele, de nem egy holy grail termék. Tényleg gyorsan beszívódik, nem marad utána ragacsos a bőr. Elkenegetem, de nem venném újra. Ezt a formulát nyáron tudnám inkább elképzelni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

2019. december 29.

Sziporka88

2020. július 23.

Ez az első test joghurtom a TBS-tól. Olyan jól hidratál, hogy magam is meglepődtem. Könnyen beszívódik és selymes lesz utána a bőr. Az illata nekem nagyon műanyag, amiatt nem tudok neki több csillagot adni, viszont kipróbálok másikat, mert maga a krém 5/5 lenne egy jó illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Lencseee

2019. december 21.

A 2019es karacsonyi kollekciobol ez a kedvencem. Nalam az allando szortimentbe is beferne🤩 A testjoghurt es mondjuk a shea testvaj isszehasonlitasban alulmaradna a hatasat tekintve, de akciosan, akar nyarra is, en betankolok, annyira tetszik😍 4.5, ha a joghurtot kell osztalyoznom, a testvajban siman 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Yeliz

2019. december 12.

Érdekes illata van, semmi esetre se karácsonyi, de könnyen el tudom oszlatni és hamar beszívódik. A régi Body Shopos karácsonyi kollekciók sokkal jobbak voltak, most egy kicsit szomorú voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

LoRs

2019. december 3.

Nekem testvaj változatban van meg, kellemes illat, de sajnos nem túl tartós, és hatásában sem a legjobb, a többi Body Shop-os testvajhoz képest. Egy erős 4-es nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

hennniii

2019. november 18.

Nagyon tetszik a savanykás illata, könnyű eloszlatni és hamar beszívta a bőröm, habár nagyon száraz bőrre szerintem semmit se használna. El fogom kenegetni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.