The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hencida, Módosítva: 2018. január 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Ez a puha pamut kendő hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, valamint a sminkmaradványokat az arcról.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pamacska6

2019. február 11.

A márka kamillás sminklemosó balzsamával együtt vásároltam meg. Nekem bevált a balzsam használatához: miután átdörzsöltem az arcomat a balzsammal, langyos vízzel benedvesítem a kendőt és azzal törlöm át az arcomat, így nem marad zsíros,olajos érzés a a lemosás után. Ezután mindig átmosom a kendőt melegebb vízzel és hagyom megszáradni, hétvégente pedig mosógépben is kimosom magas hőfokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.