The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

A shimmer plaettákhoz készített gömb alakú ecsettel egyszerűen felviheted a pirosítót vagy a bronzosítót az arcodra. Szuper-puha szintetikus szőre 100% cruelty free.

Hirannis

2015. június 5.

Nagyon drága (5790.-, ahogy már előttem írták) volt és nagyon puha, pont emiatt nem szeretem használni :S...A sima TBS ecseteket imádom, de ezzel a Leona Lewis kollekcióval kicsit félrementek szerintem :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

rockroka

2015. április 18.

Imádom ezt az ecsetet. Gyönyörű és hihetetlenül puha, jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Imádom ezt az ecsetet. Gyönyörű és hihetetlenül puha, jól lehet vele dolgozni.

vivuss87

2013. május 21.

Annyira szép, egyedi, és tündérien mesés ez a design:) sajnos az enyém még nem érkezett meg, de a boltban volt alkalmam megszemlélni. Nagyon, nagyon puha. Mivel nem tudom hogyan teljesít, ezért elöljáróban adok neki egy 4-est. De az ára amúgy felháborító... 5790ft...

Végre megérkezett, pihe puha, KIS gyönyörűség. Pirosító felviteléhez használom. Arra tökéletesen megfelel, mivel arra való:D Bourjois pirosítóval nem bír el, ahhoz túl puha. De nem égetett pirosítóhoz tökéletes. Szeretem. És olyan szép. És olyan drága-.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.