The Body Shop

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: szucsnikky, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló testvaj egzotikus mangó olajjal extra száraz bőrre.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 3000 Ft , Eladó: preka
Állapot: tobb, mint haromnegyedeig van, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel, postan marado/Foxpost
anetta.filip

2019. december 6.

Tavaly karácsonykor került hozzám egy testvaj válogatás, amiből kezdtem volna elhasználni a termékeket. Ez a termèk kezdetben megfelelően hidratàlt (csak a kézfejemen használtam), de ahogy elkezdett fogyni belőle, màr egy olajos réteget hagyott a bőrömön, ami csak nehezen szívódott fel (vagy menetközben letörlődött). Összetevőlistája csapnivaló, én ilyet nem is használhatok egészségügyi okokból. A termék maga drága.
Kb 2/3-ig jutottam, ezt még odaadom valakinek, akit nem zavarnak az összetevők, és van kedve elkenegetni valamire. Mérges vagyok, mert a felbontott négy közül 1 ami valamire való, az ötödiket kapásból elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

dinadin

2019. december 5.

Kezemre használom, gyorsan felszívódik, nem marad ragacsos a bőröm. Imádom az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Sherka

2019. november 12.

Nagyon kedvelem ezt a krémet. Rendkívül száraz bőröm van, főleg télen, és azt vettem észre, hogy ha hetente 2x használom, megúszom a mindennapi testápolózást. Mivel egy lusta dög vagyok, nekem ez igenis nagyon sokat számít. Az illata valóban meglehetősen erős, kicsit lehetne enyhébb, és mondom ezt úgy, hogy én imádom magamba masszírozni az intenzív illatokat. Inkább édes citrusosságot érzek ki belőle, a citrusfélékkel amúgy is jó viszonyt ápolok. A kissé túlzott intenzitását (illatát tekintve, hatása legyen is ilyen szuper!) leszámítva tökéletesen meg vagyok elégedve vele, kedvet kaptam több termék kipróbálásához, mivel ez az első TBS termékem és ajándékba kaptam. Már csak azért is 5*, mert CF, igyekszem a test-, arcápolási és a sminkelési rutinomban használt termékeket lecserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

mona82

2019. október 7.

Szerencsére csak egy pici mintám volt belőle, nekem az "illata" borzalmas, mint a 79 Ft-os mangó izű üdítő.... valami szörnyűség. Annyi köze van a mangóhoz, mint a nejlonnak a hernyóselyemhez. Egyébként könnyed, gyorsan beszívódik, de én ezen a műanyag mangón nem tudtam túllépni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

wildrose

2019. szeptember 11.

Kellemes, de nem tökéletesen mangó illatú testvaj, a márka többi testvajához viszonyítva a könnyebb állagúak közé tartozik. Gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

straubpanni

2019. szeptember 8.

Imádom a mangót! Ezért ezt is imádom! Sokat szolizom és időnként nem árt egy alapos testradírozás a bőr felfrissítése érdekében. Utána mindig puha és hidratált a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Babooca

2019. augusztus 21.

Egyszer a nővérkém egy ilyenre cserélte el az epres testvaját, akkoriban (még hisztis gyerekként) az epres volt a kedvencem, így ez nem lett az. De azóta a szüleim többször újravették és valahogy megszerettem az illatát. Mangós, barackos illatot áraszt rajtam, de sajnos ragacsos marad utána a bőröm.

2019.08.21.

Tavaly novemberben az egyik kirándulásom során ezzel tértem haza. Télen nagyon jól hidratált, kellemes illata van. A jövőben tervezem újravenni. Szerencsére lassan fogy, elég sokáig kiszolgál egy tégely. Nem kell belőle sok egyáltalán, a kéz melegétől olvad. Nem egy lágy, könnyed készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

2019.08.21.

Chyly

2019. június 30.

Anyukám rengeteg bőrgyógyász által felírt krémet próbált ki ekcéma ellen, de egyik sem segített. Tök véletlenül kezdte használni ezt a testvajat, ami teljesen helyrehozta a bőrét! Később olvastam valahol, hogy ekcémára is jó. Mindenképpen ajánlom annak, aki ekcémával küzd.
Ettől függetlenül szerintem is nagyon jó krém. Nem túl erős az illata (szemben az epres változatával, ami nekem kicsit mű), hihetetlenül jól hidratál (próbáltam már olcsóbb testvajat, de a közelébe sem ért). Nyáron viszont túl sok, max este szoktam néha használni ha nagyon száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

slytherclaw

2019. május 26.

Még karácsony után vettem egy mangós neszesszert, abban volt egy kis kiszerelés, de csak most vettem használatba. Elsősorban éjszakai kézkrémnek használom, mert már van annyi fok, hogy a nagyon könnyű testápolókon kívül semmi mást ne szívjon be a bőröm. Csodálatos illata van, szépen karbantartja a kezeimet és a könyökömnél lévő permanens száraz folton is segített.
Gondolkozom a nagyobb kiszerelés beszerzésén, de mivel ez tipikusan nyári illat, viszont téli hidegre való hatásfok, nem biztos, hogy elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

HHH97

2019. május 3.

Nekem nagyon bevált. Szeretem az illatát, gyorsan beszívódik. Az egyetlen testápoló, aminél ha 3-4 nap folyamatosan kenegetem magam vele, akkor hosszútávon is segít a bőrömnek és nem pedig szárít.. Sokáig elég, szóval szerintem nagyon megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.