The Body Shop

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: szucsnikky, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló testvaj egzotikus mangó olajjal extra száraz bőrre.

Kiszerelés: 200 ml

Whosthatfitgirl

2021. május 4.

Röviden: drága és nem jó semmire...😒
Az egy dolog, hogy az illata valóban inkább barackos, de semmit nem hidratál...
Hiába kenegeted magad vele, ez bizony halottnak a csók...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Röviden: drága és nem jó semmire...😒
Az egy dolog, hogy az illata valóban inkább barackos, de semmit nem hidratál...
Hiába kenegeted magad vele, ez bizony halottnak a csók...

gigiszekely

2021. április 7.

Én és a párom is használtuk. Nekem nincs különösebb problémám a bőrömmel, tetszett az illata nagyon, annyi kivetni valóm volt vele, hogy lassan szívódik be, fél órán belül képtelenség volt felhúzni rá egy csőfarmert. Páromnak totál száraz bőre van, őt nagyon irritálta a brutálisan sok parfüm, továbbá neki nem is segített semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Egi

2020. december 16.

Tök jól hidratál. Az állaga elég sűrű, majdnem mint a sheás. Illata közepes erősségű, de inkább barack illat, ez azért elképesztően fura. Végeredményben nem rossz, inkább jó.
Na persze a mango illatot megse közelíti. De igy is jo mert ezt is szeretem. Neten rendeltem igy nem tudtam milyen lesz.
Van hogy egy teljes napig puha tőle a bőr. De van h napi 2szer kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Van hogy egy teljes napig puha tőle a bőr. De van h napi 2szer kenem.

CsinCsilla

2020. november 29.

Sokat segített a száraz bőrömön, és imádom az illatát,ami sokáig megmarad a bőrön. Szeretem, biztos újraveszem, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

eveshepherd

2020. november 8.

Az egyik kedvenc TBS testvajam az illata miatt, így már többször újratöltöttem a készletemet belőle. Kiválóan hidratál, nem szükséges minden nap használni, nekem elég kétnaponta még télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Accika

2020. július 30.

A kisebb kiszerelésből nyertem egy ajándékdoboz tartalmaként egy bálon. Nagyon szerettem. Nem kell minden fürdés után kenni, mert napokig megmarad a hidratált érzés. Az illata is egész jó, legelső szaglásra nem tetszett annyira, de aztán megkedveltem. Nyárra szerintem kicsit sok lenne, ezért inkább télire ajánlom. Eredetileg újra akartam venni következő télen, de most látom, hogy van benne pár káros összetevő, így már nem biztos, hogy újraveszem. Ettől függetlenül 5 csillagot kap, mert használat közben ezt nem tudtam és imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Missbogarkaaa

2020. június 24.

Nagyon remek termék,csak ajánlani tudom mindenkinek,főleg nagyon száraz bőrre.Elég sűrű " nehéz" maga a krém,fürdés után is simán érezni még magadon.Használat után napokig hidratált a bőrőm,ami amúgy extra száraz.Nagyon kellemes illata van,kellően erős és gyümölcsös.Összetevői is rendben vannak.Epilálás előtti napokban szoktam használni,testradírozással karöltve,nekem nagyon sokat segített a benőtt, begyulladt szőrtüszők ellen.Összességében nekem ez az egyik kedvenc body shoppos termékem,minden pénzt megér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

matanee

2020. május 30.

Összetevői alapján nem a legjobb testápoló, amit valaha használtam, de teljesen elgyengít, hogy milyen jó az illata. :') Ajándékba kaptam a kis kiszerelést, a nagyot biztos nem venném meg ennyiért, de ezt a kicsit elhasználgattam szépen lassan - spóroltam vele, annyira imádom az illatát. Tényleg hagy maga után egy furcsa olajos réteget, de éjszakára ez annyira nem vészes. Közepesen teljesítő testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

slytherclaw

2019. december 15.

Még karácsony után vettem egy mangós neszesszert, abban volt egy kis kiszerelés, de csak most vettem használatba. Elsősorban éjszakai kézkrémnek használom, mert már van annyi fok, hogy a nagyon könnyű testápolókon kívül semmi mást ne szívjon be a bőröm. Csodálatos illata van, szépen karbantartja a kezeimet és a könyökömnél lévő permanens száraz folton is segített.
Gondolkozom a nagyobb kiszerelés beszerzésén, de mivel ez tipikusan nyári illat, viszont téli hidegre való hatásfok, nem biztos, hogy elhasználnám.

Update: Megvettem végül nyáron a 400 ml-s kiszerelést. Kicsit tartottam tőle, hogy nem fog elfogyni, de most tartok a doboz felénél és még mindig imádom. Sajnos lusta dög vagyok, és csak akkor kenem be magam testápolóval, amikor már annyira kiszárad a bőröm, hogy sírni tudnék, de ennek annyira csoda az illata, hogy minden másnap ráveszem magam a kenekedésre. Végre nem fáj a harisnyahúzás ebben a téli hidegben. Nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

anetta.filip

2019. december 6.

Tavaly karácsonykor került hozzám egy testvaj válogatás, amiből kezdtem volna elhasználni a termékeket. Ez a termèk kezdetben megfelelően hidratàlt (csak a kézfejemen használtam), de ahogy elkezdett fogyni belőle, màr egy olajos réteget hagyott a bőrömön, ami csak nehezen szívódott fel (vagy menetközben letörlődött). Összetevőlistája csapnivaló, én ilyet nem is használhatok egészségügyi okokból. A termék maga drága.
Kb 2/3-ig jutottam, ezt még odaadom valakinek, akit nem zavarnak az összetevők, és van kedve elkenegetni valamire. Mérges vagyok, mert a felbontott négy közül 1 ami valamire való, az ötödiket kapásból elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.