The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő friss és nőies marokkói rózsaillattal.

Sellocske

2012. december 30.

Akinek bejön az illata, az rákattan :) A parfümjével együtt igazán tökéletes !! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 30.

veravera

2012. október 6.

Nagyon finom, hosszan tartó, igazi rózsaillat. És nem szárít! Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

Nagyon finom, hosszan tartó, igazi rózsaillat. És nem szárít! Szeretem.

sanna

2012. szeptember 17.

Régebben használtam, és nagyon bejött, csak kicsit borsos az ára. Kipróbáltam ebből a termékcsaládból a masszázsolajat is, ill. a testpermetet is. A permet jött be leginkább, nyáron nagyon kellemes, amikor a parfüm túl sok lenne. Kellemes, nem túl édes, de mégis intenzív rózsás-fűszeres illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

annapanni

2012. szeptember 13.

Mini változatát próbáltam, még amikor kijött ez az illatcsalád. Jónak jó, rózsásnak rózsás, de baromira drága az alaptusfürdőihez képest:( Talán ha lesz akciós csomagban egyszer, akkor meglepem vele magam egy depis napon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 13.