The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. július 18.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

4 ecsetből álló szett arcra, szemre és szájra egy tökrüs tokban. Tökéletes utazás közbeni sminkeléshez.

Tartalma:

• Pirosító ecset
  • Szemhéjfesték ecset
  • Ferde tusecset
  • Ajak/korrektor ecset
  • Tartalmaz egy kicsi belső zsebet a saját termékednek

The Body Shop Dust Til Down Limitált Ecset szett
Ár: 4.900Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Vadiúj,nem használt,akár ajándéknak is megfelel:-), Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm postán maradó vagy Foxi automatába
lollypoppy

2014. január 11.

Kb. hat éve van ilyenem, a két szemhéjfesték-ecsetet azóta is majdnem minden nap használom. A ferde tusecset nekem tushoz nem nagyon vált be, de szemhéjpúderhez és mineral porokhoz nagyon. Az utóbbi időben már kicsit veszített a formájából, de így is elégedett vagyok, mert tényleg régóta nyúzom. Az ajakecsetet és a pirosító ecsetet egyáltalán nem használom, ilyen szempontból az egész készlet nekem felesleges, de a tok miatt megérte, mert a másik kettőt nem szeretem pucéran bedobni a nesszeszerbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Aaaudrey

2013. november 21.

Szeretem a pici könnyen magammalvihető dolgokat, egyszer ezzel az ecsetkészlettel jutalmaztam meg magam. A tok nagyon praktikus A pirosító ecset nagyon pici fejű és nem elég puha szerintem én inkább korrektort doglozok el vele, vagy szemhéylfestéket. Vészhelyzetben lehet priosítani vele de mivel pici nehéz szépen dolgozni vele. A szemhélyfesték ecsettel is sz a bajom, hogy nem elég puha, túl merev:( emiatt nem tudom használni. Az ajakecset jó, azt szertem, illetve a lapos ferde végű tusecsettel is szépen tudok vonalat húzni a szememnél, ezeket ki tudom használni.
Végülis a 4-ből 3-at használok még ha nem is arra maire való, de nem vagyok vele igazán megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.