The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Kis méretű hajkefe, amely simává és puhává varázsolja a hajat.

Asianlover

2019. június 19.

Màr 5. ève koptatom ezt a kis hajkefèt. Egyetlen műanyag sem vàlt le a tüskèkről, nagyon praktikus, megbìzhatò jòszàg. Ha valaha felmondja a szolgàlatot, biztos, hogy ùjra ilyet vennèk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

anita23

2019. június 19.

Úgy döntöttem megajándékozom magam egy új, minőségi hajkefével. Ez a mini jó döntésnek bizonyult, mivel kézhez illő, és nem vészes az ára sem. Mikor kipróbáltam, le voltam nyűgözve. Nem húzza a hajanat. :) nagyon jó érzés, mondhatni hogy végre nem kín a fésülködés. Természetesen a márka jó célja a zero waste irányba pedig még inkább rádob az 5 pontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Borokabogyó

2014. január 20.

Szeretem, már ilyet használok kb. 14 éve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Szeretem, már ilyet használok kb. 14 éve!