The Body Shop

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kétvégű mitesszer eltávolító.

Besz001

2019. július 29.

Ügyes, stabil kis szerkezet, könnyen használható, kicsit pirosodik csak ki tőle a bőröm, de az hamar el is tűnik. Szuper eszköz, nagyon jól tisztítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 29.

catpeach

2019. február 6.

Jó kis eszköz, valóban nem sebesìti meg az ember arcàt, nem gyulladnak be a mitesszerek. A legtöbb mitesszer könnyen eltávolítható vele. Érdemes rà beruhàzni, masszív, biztos sokàig hasznàlható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

PSz

2018. november 7.

Ez egy nagyon hasznos kis holmi, örülök, hogy megvettem. A nagyobbik hurkot nem használom, a kisebbik tökéletes a mitesszerek kíméletes eltávolítására. Meglehetősen masszívnak tűnő eszköz, biztosan sokáig tudom használni, így egyértelműen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

Madi

2017. október 19.

Ár-érték arányban teljesen jó. Hasznos kis cucc, teszi a dolgát, nem sérti fel a bőrt, könnyű használni. Viszont engem zavar, hogy szögletes, a Tweezerman márkájú kis pálcikámat sokkal jobban kedvelem túlárazottsága ellenére. Az henger alakú és némileg masszívabbnak is tűnik ennél. Ami viszont mindkettőre igaz, hogy a hosszabb kampós oldalát egyiknek sem használom. Összességében kétlem, hogy bárki megbánná bármelyiknek is a megvételét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Adri994

2017. augusztus 19.

Úgy érzem, még rámfér némi gyakorlás, mert tisztítás és 10-15 perc gőzölés után is nehezen adták magukat a mitesszerek, ráadásul jól be is gyulladt a nyomkodás helye ugyanúgy, mintha puszta kézzel trancsíroztam volna... :( azokat a pattikat tudtam vele szépen kiszedni, amik már amúgyis megérettek (a pusztulásra :D ),azok helye viszont gyönyörűen gyógyult utána! :)
Még bele kell jönnöm, de maga a "szerkezet" jól szuperál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Még bele kell jönnöm, de maga a "szerkezet" jól szuperál :)

Trillian

2017. február 12.

Érdemes megvenni. Azt lehet kinyomni vele, amit kézzel is lehetne. Az előnye az, hogy egy kicsit könnyebb ezzel miután ráérzett az ember a módszerre. Illetve ami nagyon jó, hogy nem hegesedik utána a pati és nem lesz piros ahol a miteszereket nyomkodom. Szóval nem hagy nyomot.
Ez egy egyszeri vétel, utána a végtelenségig használhatod, úgyhogy szerintem az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

arnimama

2016. november 30.

Már régóta szerettem volna egy ilyen pálcát venni. Lányom arcán sok a mitesszer, amiknek előszeretettel esik neki, utána persze gyulladt pattanás lesz belőlük. Nem bánom, hogy a Body Shop-ost vettem, bár tényleg drágább, mint az ebay-ről rendelve, de jó minőségű, jól használható darab. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, szépen kihozza a fekete pöttyöket, még a gyulladt patikat is, és ami a lényeg, hogy nem marad piros folt a nyomkodás helyén, mint eddig. Aki nem tudja megállni, hogy nyomkodja a bőrét, annak kötelező darab :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

rockroka

2015. december 18.

Szerintem hasznos termék, sokkal jobb, mintha körömmel gyilkolnám a bőröm. Kevésbé roncsolja a bőrfelület, hatékony egy gőzölés után, és tartós a termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

bandita

2014. augusztus 5.

Nagyon megszerettem ezt a mitigyilkost! :D
Hosszú történet a miénk, de csakazértis megosztom, segítségként mindazon sorstársaimnak, akik viszonylag sok bogyót nevelgetnek az arcukon, és saját maguk szeretnek végére járni a dolgoknak! :D
Apró, szűk kivezető nyílású, ún. szenvedtetős típusú fehér mitesszerekkel rendelkezem, melyek a homlokomon, az áll és alsó ajak közti mélyedésben, valamint az orrcimpák hajlatában sűrűn tanyáznak. Az orrháton van a szürke közepű undiságok istállója, és van időnként az orcák kellős közepén néhány zárt mitesszer, amelyek titokban növekszenek és sokáig csak egy kis, rejtélyes dudorka látszik belőlük.
Ez az eszköz egy határvonalat húz az eddigi mitesszereltávolítási rutinomban, egy mérföldkő!
Előtte kb hetente 1 alkalommal bő, félórás arcpárolást követően, kézzel arattam le a termést, néhány papírzsepi segítségével, mégpedig szakaszosan haladva, félúton újragőzölve.
A legnagyobb gondosság és kímélet ellenére is okoztam itt-ott sérülést, és voltak makrancos mitik, amiket szétszadizva sem sikerült kibújtatni....a zártakat csak steril inj. tűvel megmetszve műtöttem.....bocsánat. :D

Ez az eszköz azonban lerövidíti, és sokkal kíméletesebbé teszi az eddig hosszú procedúrát.
Egyszerű bőrradírozás és pár perces gőzölés után használom.
Tanácsom a kezdő felhasználóknak:
Figyeljük meg KÖZELRŐL, hogy az arcunkon lévő apró pihék milyen irányba mutatnak. Így könnyedén felfedezzük a szőrtüsző irányát a bőrben, amelynek mentén dolgoznunk kell. Általában a helyes irány föntről lefelé, az orr közelében bentről kifelé, a homlokon úgyszintén. Az eszköz horogját úgy helyezzük a mitesszerre, hogy a horog a kivezető nyílás irányába mutat, és a nyél ellentétesen, kb 45 fokos szöget bezárva a bőrfelszínnel.
Ezt követően egy határozott nyomással a horog külső peremét erősen benyomjuk a bőrbe, és ezzel egyidőben, lefelé-kifelé irányuló mozdulattal mintegy kipréseljük a mitesszert.
Ha a miti jól látható és nyitott, gyorsan kiugrik a horog szélére.

A másik vég használta rejtély volt számomra mindaddig, míg ki nem próbáltam egy zárt mitesszerem kiszedésére. Ez a vég viszonylag lapos, ovális lyukkal rendelkezik. Ráfektettem a gubicsra, lenyomtam, miközben a másik kezemben tartott steril injekciós tű élével megmetszettem a gubics tetejét. (a metszést nem árt, ha mikrosebészeti pontossággal és méretben készítjük)
Ezután határozott, de nem durva nyomó mozdulattal előbukkant a miti.

A procedúra után én egy Avonos 2% szalicilsavat tartalmazó alkoholos tonikkal fertőtlenítettem a bőrt, majd aloe géllel az arcomon tértem nyugovóra. Reggelre egyik eltávolított miti helye sem gyulladt be, a kézimunka kapcsán azért ez elő szokott fordulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Nagyon megszerettem ezt a mitigyilkost! :D

Egyszerű bőrradírozás és pár perces gőzölés után használom.
Tanácsom a kezdő felhasználóknak:
Ha a miti jól látható és nyitott, gyorsan kiugrik a horog szélére.

Ezután határozott, de nem durva nyomó mozdulattal előbukkant a miti.

riskababa

2014. január 19.

Lehet velem van a baj, de nem tudom jól használni. Erősen kell nyomnom h működjön, az meg nem túl kellemes. Csak néha fogom használni, sajnálom h megvettem :(

Update: Mégis örülök, hogy megvettem! Rájöttem az ésszerű használatára és így van, amit könnyebb ezzel kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.