The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Sofia1976

2014. október 11.

Szárít és nem hidratál de az illata csodálatos így néha szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Szárít és nem hidratál de az illata csodálatos így néha szoktam venni.

agneza

2012. július 2.

Nagyon-nagyon szeretem. X évvel ezelőtt karácsonyra kaptam ezt a testápolót és azóta rendszeresen megvásárolom. Az illata mennyei, többször megkérdezték már mi az a finom illat, amit használok. Mellette nincs szükség parfümre sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Lencsi

2011. július 18.

A kedvenc testápolóm! Nagyon intenzív illata van amit én imádok de pont ezért nem lehet mindenki kedvence. Nagyon jól hidratál. Könnyen beszívódik. Az illata nagyon tartós , főleg ha a hozzá tartozó Jázminos tusival használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.