The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, Módosítva: 2017. január 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

juditkaa70

2018. január 7.

A vaterán csaptam le rá egyszer. Egy álom ez a tusfürdő az illatfelhőjével együtt. Teljesen beleszerettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

Sofia1976

2014. október 11.

Ugyanaz mint a többi de az illata miatt újra szoktam venni. A testápolója szárít de az illata miatt az is szoktam venni-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

morning_glory

2011. október 18.

Nem nagyon használok illatosított fürdőcuccokat, mert 98%-uk szárít vagy irritál, de ez nem, és így kellemes meglepetés volt. Az illata nem mindenkinek fog tetszeni (bár nekem bejön), a jázmin amolyan guilty pleasure nálam :)
Biztos fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 18.

Biztos fogok még ilyet venni.

UnVraiAnge

2011. július 27.

Kissé ódzkodok a keleties típusú termékektől, mert általában mindnek olyan erős illata van, hogy már attól bekábulok, ha befogott orral beleszagolok, de ez a tusfürdő egyenesen fenomenális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 27.

Lencsi

2011. július 16.

A kedvenc tusfürdőm , az illata a legfinomabb jázmin illat amit valaha szagoltam. Kellemes a használata,kevés elég belőle ,nem szárítja a bőröm és sokáig érzem magamon a csodás jázmin illatot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.