The Body Shop

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorna, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

2018-as karácsonyi limitált kiadás

"A limitált kiadású Peppermint Candy Cane testradírjának friss és édes illata a legnagyobb különlegesség az idei szezonban, ráadásul tökéletesen puhává varázsolja a bőrt tetőtől-talpig. A természetes radírozószemcsékkel (cukor) gondoskodik a bőr téli ápolásáról, az elhalt hámsejtek eltávolításáról."

Lorna

2019. május 25.

Tudom, hogy karácsonyi különkiadás volt, de valami isteni illata volt. Mentolos, cukorka, friss-édes különleges. Nekem mostanában fogyott el, ha egyszer visszahozzák újra karácsonyra biztos veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.