The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szépítő eszközök

A fából készült, kerek kefe puha sörtéi gyengéden masszírozzák és radírozzák a bőrt. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és fejleszti a mikrokeringést.

eeyorehoney

2017. április 28.

Pozitívumok:
Vérkeringés javítonak vettem, fürdés előtt szoktam használni eltávolítani az elhalt hámsejteket, kellemes érzés.
A sötre erőssége pont megfelelő.

Negatívumok:
A fürdszobában tároltam, és sajnos a párát egyáltalán nem bírja. De nagyon nem. Elkezdett felpöndörödni, 4 részen eltört a felső része. Kihoztam onnan, még egy kicsit pöndörödött, de azóta megállt, és így is használható.
A másik gondom, hogy csomagolás nélkül árulják, a boltban sokan összefogdossák. Mivel nem bírja a nedvességet, nem nagyon tisztítható.
Emiatt sajnos csak 3*, nagyon kényes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Pozitívumok:
A sötre erőssége pont megfelelő.

Negatívumok:
Emiatt sajnos csak 3*, nagyon kényes termék.

juditkaa70

2015. november 29.

A testradírral együtt használtam,ami még hatásosabbá tette az összhatást. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.