The Body Shop

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű, zselé állagú éjszakai arckrém teafaolajjal, pattanásos arcbőrre.

babyface

2017. április 25.

nagyon szuper kis éjszakai krém nem gondoltam volna. :) a gél állag az túlzás, azért annál testesebb, nekem reggel fénylik is tőle az arcom, de szépen tisztít és szintentart, felváltva használom az uriage k18-al mert amúgy szétszárítaná a bőröm. problémás, zsíros bőrre szerintem egy áldás, de brutálisan szárít szóval tényleg csak extra zsíros bőrre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

svdori

2017. április 14.

Minden este használom. Reggelre nagyon puha a bőröm, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Minden este használom. Reggelre nagyon puha a bőröm, nem zsírosít.

Peppertree

2017. március 24.

A tonikkal együtt vettem meg a krémet, és jojoba olajjal keverve szoktam felvinni. Nekem így egy csodaszer a tág pórusaimra. A többi teafás terméket is ki fogom próbálni. A teafa aromája nem a kedvecem, de nem zavaró. Az én bőrőm nem issza be se felkenés után, se reggelre egyébként (jojoba olaj nélkül) , ezért ragacsos lesz tőle a bőröm. Ez az egy dolog zavar benne.
Hamarosan elfogy a krém, de sajnos nem látni bele az üvegbe, hogy mennyi van még benne. És a webshopban már nem találom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Fannila

2017. január 20.

Tobb honapos toprenges utan karacsony utan megvettem. Nem csalodtam benne. Olyan kulonosebb hatasa nincsen, talan nehezebben alakul ki pattanas az arcomon. Nem rossz termek, mert hidratal egyben es probalkozik a pattanassal is elbanni. Csodaszernek nem mondanam, de tetszik. A kiszerelese is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

viktoriass

2016. november 23.

Jó krém nagyon, elmúlnak hamar a pattanásaim, de van olyan, amikor elkezd hámlani az arcom másnap reggelre emiatt, és ez nagyon zavaró tud lenni. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

kissssoliv

2016. július 7.

Amikor hasznátam imádtam: Mindig nagyon frissnek éreztem tőle a bőrőm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Amikor hasznátam imádtam: Mindig nagyon frissnek éreztem tőle a bőrőm

Jrsmn

2016. január 14.

Éjszakára csak ezt használom, de mostanában még nappalra is. A pattanásokra kell külön használni valamit, ez nem egy csodaszer sajnos, de az 5 csillagot megkapja, mert ő nem szárít úgy, mint a nappali társa, viszont nagyon szép tőle a bőröm. Nincs csípő érzés, jó az állaga és könnyen be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Daisyyy

2015. november 2.

Szerintem nagyon jó krém. Ha jön rám pattanás, éjszakára, jó vastagon rákenem, 3-4 nap alatt teljesen eltűnteti, mondjuk napközben az ecsetelőt is használtam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

szisz216

2015. október 12.

Az egyik glamour napos szerzeményem,egyben az első TBS termékem. Egyelőre elégedett vagyok vele,szeretem az illatát, szeretem,hogy gyorsan felszívódik és tényleg gyönyörűen mattítja a bőrömet. Nem bántam meg,remélem továbbra is beváltja a hozzá fűzött reményeimet és csodaszer lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

gyk1019

2015. augusztus 29.

3hónapig használtam, sajnos drága is és gyorsan is fogy. Csodát nem tett az arcommal, viszont csúnyább nem lett tőle :) néha ki lehet fogni akciókat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.