The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, problémás bőrre ajánljuk a könnyű állagú nappali hidratáló krémünket, amely rendkívül gyorsan beszívódik a bőrbe és matt arcfelületet biztosít egész nap.

Méltányos közösségi kereskedelemből származó teafaolajat tartalmaz, ami segít a pattanások kialakulásának megelőzésében, fertőtleníti a bőrt és segít a hegek mielőbbi gyógyulásában is.

• gyorsan beszívódik, nem ragacsos
  • egész nap matt arcbőr
  • tisztább bőrkép

phg26

2017. január 23.

Nem tudom mennyire vagyok elégedett...Használom nap mint nap, szépen mattít felkenés után egy darabig, valamint egész jól lehet sminkelni rá. Az illata is elmegy de nincs meg a húú hatás. A pattanások jöttek mentek/jönnek mennek - jó, oké nem is vártam el ettől a krémtől, se semelyiktől nem várom el igazából, hogy szüntesse meg a problémákat a bőrömön - úgy mégis hiányolok valami extrát tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

motiviana92

2017. január 10.

Hasznalom egy ideje, de semmi extra. A borom sem valtozott,2-3 ora utan csillog mint azelott. Az illata nem rossz es mellette szoljon,hogy valami koze van a termeszetes alapanyagokhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

ngykrzsofi

2017. január 2.

Egyszerűen tökéletes. A T vonalamra használom, eltünteti az aknéimat, pattanásokat és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Jxojxi

2016. december 6.

Sajnos miután megvettem elég hamar kiderült, hogy a bőröm nem ért egyet valamelyik összetevőjével (valószínűleg a teafaolajjal), rengeteg apró pattanásom lett tőle. Ráadásul nem is mattít egy órára sem, nem hogy egész napra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

bejaa6

2016. szeptember 17.

Az itt olvasottak alapján vettem meg még év eleje felé, elhasználtam nem rég, de nem művelt csodát a problémás, kombinált bőrömmel, és a pattikat sem nagyon hatotta meg. Csalódás volt, az árához képest sajnos pláne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

zoeyshy

2016. július 29.

Semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Semmi extra

ildinyo

2016. július 14.

Friss illatú, gyorsan beszívódik, de semmilyen különösebb hatást nem értem el vele. A habzó arclemosóval együtt használtam, az bevált, ezt leváltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

ErdelyiDiana

2016. május 20.

Zsírosodásra hajlamos bőrömre vettem. Könnyen felszívódik, matt hatás azonnali. Amit tapasztaltam, hogy felkenés után 20 perccel a hidratálás hiányában nekem szomjas marad a bőröm és húzódik kicsit. És bár nem mindenhol egyértelműen vagyok zsíros bőrű, sajnos 3-4 óra elteltével már fénylik az orrom és a homlokom. Tehát nem mondom, hogy rossz de maximum fél napos nálam a hatása és utána mindenképpen korrigálni kell!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Jrsmn

2016. január 14.

Nekem vegyesek az érzéseim. A mattító hatása nagyon bejött, viszont mégsem egészen nekem való. A szárazabb területeket nagyon kiszárítja és csípi, a pattanások meg nem lettek tőle kevesebben sajnos. Elhasználgattam, de még gondolkozom az újravásárláson.

Update:
Megvettem a hínáros krémet, mert kombinált bőrre azt ajánlják, hát inkább vettem volna ezt újra... Az aztán tényleg nem csinál semmit :( A teafás kap plusz egy csillagocskát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Update:

eveartstar

2015. december 10.

Ez semmit nem csinál az én bőrömmel, hiába kenem nappalra, ugyanúgy pattanásos vagyok, ráadásul estére kiragyulok tőle... Mattítani is jó ha 2 órán át mattít.
Nem hiszem el, hogy nincs benne alkohol, ugyanis pont arra érzékeny a bőröm, az szokott így kiütni.
Csalódott vagyok, hogy ennyi pénzért kapok egy zöld feliratos bionaaagysemmit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

Csalódott vagyok, hogy ennyi pénzért kapok egy zöld feliratos bionaaagysemmit!

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.