The Body Shop

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Ez a friss és lágy otthoni illatosító megtölti az lakást a vanília és tonkabab fantasztikus illatával. Csepegtesd egy párologtatóba.

Kardvirág

2015. december 28.

Megmondom őszintén, hogy nem igazán vagyok oda a Body Shop-ért, szerintem igencsak túlárazottak a termékek. Nem érnek annyit, mint amennyit kérnek értük. Az illóolajok viszont kivételek. Először a limitált cukrozott almát vettem meg, majd amikor azt tapasztaltam, hogy nagyon jó a minősége, elég belőle egy csepp, hogy egy kisebb helyiséget (fürdő) napokig illatosítson, visszamentem, hogy vegyek még. Erre esett a választásom. Ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, az illatát pedig egyenesen imádom. Ilyenkor télen szerintem tökéletes egy ilyen finom, meleg, krémes illat a nappaliba. Biztos vagyok benne, hogy fogok még venni más illatot is, de ez a két üvegcse szerintem jó ideig elég lesz. A White Musk és a Szantálfa és gyömbér nagyon izgatja még a fantáziámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Illatanyagok: Dipteryx Odorata Seed Extract