The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadású, őszies illatú, Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és brazil szója- és babassuolajjal gazdagított kézkrém, amely az őszi-téli hónapok egyik legfontosabb kiegészítője. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet és mivel napközben bármikor használhatod, pillanatok alatt otthonos, őszi hangulatot varázsol köréd!

friedblanka

2020. július 15.

Jól hidratál, kellemes az illata, de annyit nem adnék mégegyszer érte, amennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Sziporka88

2020. április 18.

Minden évben megveszem ezt és a tusfürdőjét. Annyira finom az illata és jól táplál. Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

vaneessa

2020. január 24.

Az összes termék közül talán a kézkrém volt a legnagyobb csalódás nekem. Illatra csodálatos, de sajnos a kezeimet egyáltalán nem hidratálta.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

babyface

2020. január 16.

akármennyire is szeretem ezt a kollekciót sajnos a kézkrém elég gyengére sikeredett... :) ennek ellenére nagy öröm volt a hideg téli reggeleken a buszon a kedvenc testvajam illatát szagolgatni a kezeimen. :) hidratálni sajnos nem sokat hidratál, de könnyen beszívódik és táskabarát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

hgabriella97

2020. január 1.

Sokkal tökösebbnek képzeltem el az illatát, pedig sajnos csak a vaníliát érzem. Eleinte nem tetszett, aztán eléggé megszerettem, az állaga jó és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 1.

Viki9727

2019. december 21.

Mindenki annyira oda van ezért az termékért/illatért így én is megvettem. Nekem az illata túl fűszeres és erős, az orromat nagyon bántja így ritkán használom. Szerintem semmi extra hatása nincsen, főleg így télen elég kevésnek érzem. Kicsi is, az ára is sok a méretéhez képest. Elhasználom, de nem veszem újra, ennyi pénzért sokkal nagyobb és jobb kézkrémek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

bugeyes

2019. december 10.

Isteni az illata! Kicsit talán gazdagabb az állaga, mint a többi tbs kézkrémnek, viszont a téli hidegben kiszáradt kezekre sajnos kevés.
Ami még pozitívum, hogy könnyen beszívódik, de azért az árára és teljesítményére tekintettel az illata ellenére is csak közepes nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Rita05

2019. december 2.

Fantasztikus illata van, ami még tartós is. Szerintem megfelelően hidratál, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

vikubogyo

2019. november 29.

Nos, én csak az illata miatt vettem meg, nagyon tetszik.
Másik jó dolog,hogy vízbázisú, így nem hagy zsíros érzetet maga után,munkában tökéletes.
Emiatt a hidratálása kevés, bár nekem elegendő.
Akinek száraz a keze,ne ezt vegye meg :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Nos, én csak az illata miatt vettem meg, nagyon tetszik.
Emiatt a hidratálása kevés, bár nekem elegendő.
Akinek száraz a keze,ne ezt vegye meg :D

racheldawes

2019. október 18.

Szuper illatú, bár tényleg lehetne kicsit intenzívebb. Gyorsan beszívódik és jól hidratál, de télen, hidegebb időben szerintem már picit kevés lesz nekem. Mindenesetre tényleg nagyon teszik, és tervezem, hogy beszerzem a tusfürdőt és a testvajat is mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.