The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. május 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadású, őszies illatú, Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal és brazil szója- és babassuolajjal gazdagított kézkrém, amely az őszi-téli hónapok egyik legfontosabb kiegészítője. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet és mivel napközben bármikor használhatod, pillanatok alatt otthonos, őszi hangulatot varázsol köréd!

Ár: 1300 ft , Eladó: LunaLiza
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Agnes91P

2021. október 4.

Kuckózós, plédbe burkolózva kávézós, falevélhullós őszi finomság. A hidratálása nem tökéletes, de jó. Viszont mivel én minden egyes kézmosás után kézkrémezek, borzasztóan kicsi a kiszerelés ehhez, kár, hogy nagyobb verzióban nem lehet megvenni. Ahhoz képest drága, de évente egyszer muszáj beszereznem ezt az illatot, annyira szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

TheNancy07

2021. szeptember 28.

Az üzletben kipróbáltam a 2021-es kiadást, és annyira finom pudingos vaníliás illata volt, hogy megvettem. Egyébként kb. azonnal puhább lett a bőröm, gyorsan felszívódott, hosszabb távon közepes a hidratálóképessége. Ekkora mennyiségre sokallom azt a 2ezer forintos árát =/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Cupcaketeam

2021. szeptember 21.

Izgatottan mentem be az üzletbe hogy kipróbáljam és sajnos nem jött be. :( Engem az illata egyáltalán nem emlékeztet sütőtökre számomra kellemetlen az illata úgyhogy így nem vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

nbd

2021. május 14.

Az illatát imádom. Hamar beszivodik. Sajnos a nagyon száraz bőrömet nem hidratálja tartósan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

bjudit53

2021. március 26.

Teljesen mű illat, édeskés vanília-szerű, de mégis kedvelem. Hidratáló hatása említésre sem méltő.Praktikus csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

FashionMindset7

2021. január 29.

Nagyon szeretem az illatát, édes, főként a vanília dominál benne. Nagyon jól hidratál, megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

narancsdzsem

2020. november 1.

Inkább édes,folytós puding illatú,mint fűszeres. Hidratálást nem nyújt,én inkább "kézparfüm"-nek hívnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

vattacukorfalat

2020. október 13.

Nagyon kellemes az illata, pedig én alapból sem a tökös, sem a vaníliás illatokért nem vagyok nagyon oda, de ez csodálatos :) Jól hidratál, minden évben újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

carpenter13

2020. október 9.

Őszintén megmondom, engem az idei dizájnnal vett meg magának. Annyira gyönyörű a csomagolása, öröm ránézni! Egyébként imádom az illatát, ami meglepő, mert a legtöbb vaníliás cuccot émelyítően édesnek szoktam találni. De ez nagyon el lett találva, kellően fűszeres, igazi őszi illat. A hidratáló hatása nem a legerősebb az eddig általam próbált kézkrémek közül, de ha nagyon durva a helyzet, mást használok. Ez tökéletes táskába dobós darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

zsofien

2020. szeptember 24.

Igen Igen és igen! Nálam nagyon betalált ez az illat, minden évben veszek belőle a tusfürdőjével együtt. Igaz, hogy a méretéhez képest borsos ára van, de évente egyszer megéri erre a csodára költeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.