The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

• 100%-os organikus pamutból készült vattakorongok.
  • Kétféle bolyhosodásmentes felülettel rendelekzik tonikok vagy krémek használatához.
  • Kisbabák bőréhez is kíméletes.

Severina

2016. február 13.

A szélén varrott, szuper remekül tartja a rá vitt folyadékokat szépen tisztít. Nem hullik, morzsolódik. Újraveszem. Kicsit drága...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

kebkeb

2015. október 12.

A Sephora vattakorongja óta kerestem olyan vattakorongot, ami körben a szélén "varrott", így nem válnak szét a rétegek és nem málik szét a kezemben. végre megvan! Az ára valóban duplája a drogériásnak, de a minőségi termék mellett a fair trade árát is meg kell fizetni. Nekem megéri, de teljesen értem, ha valaki emiatt ellene dönt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Yndre

2013. május 1.

Nagyon szuper vattakorong, tényleg talán a legjobb amit valaha használtam. Nagyon puha, nem esik szét és nem karistolja a szemkörnyékemet.
Viszont nagyon drága, kb. 700-800 forint körül mozog (már nem tudom pontosan). Nagyon jó, de nem tudom, hogy tud-e annyival többet mint egy 300-400 forintos. Nem szoktam csak az ár miatt levonni csillagot, de most muszáj. Mindenesetre akiknek nagyon érzékeny a szemük azoknak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.